Wokalistka Kapeli ze Wsi Warszawa w "LP Trójce"!

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2013 15:00
Gościem najbliższej "LP Trójki" będzie Magdalena Sobczak. Wokalistka i cymbalistka Kapeli ze Wsi Warszawa opowie m.in., jak polscy muzycy radzą sobie za granicą.
Kapela ze Wsi Warszawa,  Magdalena Sobczak pierwsza z lewej
Kapela ze Wsi Warszawa, Magdalena Sobczak pierwsza z lewejFoto: mat. prasowe, fot.: Radek Polak

Kapela ze Wsi Warszawa to zdecydowanie najważniejszy zespół polskiej muzyki folkowej, koncertujący od 15 lat dosłownie po całym świecie (od USA przez większość krajów europejskich aż do Japonii czy miejsc tak odległych jak Malezja) i obsypany licznymi prestiżowymi nagrodami. Do współpracy przy najnowszej płycie zespołu zatytułowanej "Nord" zaproszono muzyków legendarnej szwedzkiej formacji Hedningarna, a także kanadyjską szamankę Sandy Scofield.

Piątkowa "LP Trójka" to ostatnia okazja, by zagłosować na najnowsze notowanie "Listy Przebojów Programu Trzeciego". Piotr Baron i Marek Niedźwiecki w każdy piątkowy wieczór prezentują zestawienie najlepszych utworów granych na antenie Trójki. I tak już od 30 lat!

Posłuchaj historii Listy! >>>

Nowości, numer 1. z ostatniego notowania, piosenki nieoczywiste, archiwalne zestawienia, a także goście - to wszystko tylko w "LP Trójki".

Na najnowszą odsłonę audycji zapraszamy w piątek, 10 maja, tuż po godz. 9.05.

Czytaj także

Michał Nogaś o Marku, który lubi być niewidzialny

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 08:00
Fakt, że Marek Niedźwiecki napisał książkę, nikogo nie powinien dziwić. Za nami przecież wydawnictwa związane z "Listą Przebojów Trójki". Ale informacja, że Marek Niedźwiecki napisał książkę… o sobie, jest co najmniej elektryzująca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To tylko tango, czyli 30 lat Listy Przebojów!

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2012 20:05
Z okazji jubileuszu Trójkowej Listy zapraszamy do słuchania specjalnego cyklu poświęconego historii audycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perły z Listy Przebojów Programu Trzeciego

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2012 17:09
Przedstawiamy dwupłytowy album wydany z okazji 30-lecia Listy Przebojów Programu 3, zredagowany przez Marka Niedźwieckiego oraz Piotra Barona – dziennikarzy Trójki, prowadzących kultową Listę Przebojów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lista marzeń Marka Niedźwieckiego

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2012 09:40
Dwupłytowy album "Moja lista marzeń", którego pomysłodawcą jest Marek Niedźwiecki, to wybór utworów, które autor umieściłby na wymarzonej przez siebie Liście. A do płyty - specjalna dwuzłotówka na jubileusz 50-lecia Trójki!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kapela Ze Wsi Warszawa na Muzycznej Scenie Tradycji cz.1

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2013 10:00
rozwiń zwiń