X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba Czekaj 2010

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 15:29
Pochodzi z Wrocławia, absolwent reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego oraz Programu Fabularnego Studio Prób w Szkole Wajdy.
Audio

Jego szkolne filmy – „Ciemnego pokoju nie trzeba się bać” i „Twist & Blood” zdobyły główne nagrody w konkursie Młode Kino Polskie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Za oba te filmy był również nagradzany na festiwalach m.in. w Kioto, Kijowie, Los Angeles, Nowym Jorku, San Francisco, Poczdamie, Vancouver, Tiranie i Meksyku.

Talent Trójki otrzymał za „wypracowanie oryginalnego stylu, stworzenie konsekwentnego na każdym poziomie dzieła filmowego oraz dojrzałość i odwagę w podejmowaniu decyzji twórczych”.

Pracuje nad debiutem pełnometrażowym.

Inne osiągnięcia:

Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego / 2009r. / 2011r. / Zdobywca nagrody kulturalnej Gazety Wyborczej ''Warto'' oraz ''Gwarancji Kultury'' (2011) - dorocznych nagród TVP Kultura. Laureat drugiej edycji Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Śląskiego dla aktywnych studentów i doktorantów.

www.kubaczekaj.com

Zobacz więcej na temat: Talenty Trójki