X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Złotorowicz 2012

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 15:34
Zanim zaczął studia na reżyserii w łódzkiej szkole filmowej, skończył Robotykę i Automatykę na Politechnice Szczecińskiej.
Piotr Złotorowicz, laureat w kategorii Film. W tle nominowany w tej kategorii Cyprian Piwowarski oraz prowadzący galę Agnieszka Szydłowska i Mateusz Damięcki.
Piotr Złotorowicz, laureat w kategorii Film. W tle nominowany w tej kategorii Cyprian Piwowarski oraz prowadzący galę Agnieszka Szydłowska i Mateusz Damięcki.Foto: fot. Przemysław Goławski

Jury Talentów Trójki doceniło „Smolarzy”, jego dokumentalny debiut, nagrodzony także na festiwalach m.in. w Paryżu, Dijon, Berlinie, Petersburgu, Edynburgu, Filadelfii, Londynie, Madrycie i Meksyku.

Po "Smolarzach" Złotorowicz nakręcił 25-minutowy film fabularny "Ludzie normalni" i kolejny film dokumentalny - "Wiosna, lato, jesień" - w którym pokazał codzienność rodziny Martinów, Amiszów mieszkających w Polsce. 

Zobacz więcej na temat: Talenty Trójki