X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Garbaczewski 2010

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 15:45
Urodził się w Białymstoku, studiował w Krakowie. Reżyser teatralny, scenograf. Autor adaptacji, na podstawie których tworzy przedstawienia, często nazywane teatralnymi instalacjami.
Krzysztof Garbaczewski
Krzysztof GarbaczewskiFoto: wikipedia/ CC/ Radpiomir

Talentem Trójki nagrodzony za  „konsekwentne rozwijanie niepowtarzalnego stylu, dbałość o pracę z aktorem, rozmach inscenizacyjny i próbę całościowego spojrzenia na świat, dzięki oryginalnej wyobraźni.”

Debiutował „Chórem sportowym” Efriede Jelinek w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Do Opola wrócił w 2009 z „Odyseją” i w 2012 z „Iwoną, księżniczką Burgunda”. W Teatrze im. Józefa Szaniawskiego zrealizował „Opętanych” Gombrowicza i „Gwiazdę śmierci” Marcina Cecki, w Teatrze Polskim we Wrocławiu – „Biesy” Dostojewskiego i „Nirvanę” na podstawie „Tybetańskiej księgi umarłych”. W Warszawie w Nowym Teatrze wystawił „Życie seksualne dzikich”.

Jego najnowsza premiera to „Balladyna” Marcina Cecki w Teatrze Nowym w Poznaniu (25 stycznia 2013).

W rok po otrzymaniu Talentu Trójki, Krzysztof Garbaczewski został też wyróżniony „Paszportem Polityki”. 

Zobacz więcej na temat: Talenty Trójki