Pochwal się, jaki jesteś. Zrób z nami swoją metkę

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 14:02
Odwaga, lojalność, uczciwość, poczucie humoru, a może pracowitość? W ramach akcji społecznej "Orzeł może” namawiamy do chwalenia się swoimi zaletami. Każdy może stworzyć osobistą metkę, prezentującą proporcje najważniejszych cech. Na końcu stworzymy "Wspólna Metkę”, opisującą zalety Polaków.
Pochwal się, jaki jesteś. Zrób z nami swoją metkę

Od 2 maja do 4 czerwca Trójka i "Gazeta Wyborcza" prowadzą wielką akcję społeczną "Orzeł może", która ma na celu przekonanie Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły. Prezydent RP objął akcję honorowym patronatem.

W ramach akcji powstaje "Wspólna metka". Od 2 do 26 maja, na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać 3 spośród 15 najlepiej opisujących nas-Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Metkę nr 1 stworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a metkę nr 2 Pierwsza Dama, Małżonka Pana Prezydenta, Pani Anna Komorowska.

Każda metka zostanie zamieszczona na stronie internetowej orzelmoze.pl; można się nią także pochwalić np. na Facebooku. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Swoje metki stworzyło wielu aktorów, dziennikarzy, ludzi kultury. Wśród ambasadorów akcji są Anna Maria Jopek i jej mąż Marcin Kydryński, Ania Rusowicz, Urszula Dudziak, Wojciech Pszoniak, a także wielu dziennikarzy Trójki.

>>> Tu znajdziesz metki wszystkich ambasadorów akcji

Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", którą zaprezentujemy 4 czerwca, czyli w dniu zakończenia akcji.

Każdy może mieć swoją metkę. Na zachętę przedstawiamy metkę pracowników portalu PolskieRadio.pl

/
Zobacz więcej na temat: Orzeł może

Czytaj także

Jaka jest Anna Maria Jopek? Sprawdź jej metkę

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2013 15:16
40 proc. niezależności, 30 proc. życzliwości i 30 proc. tolerancji – to według Anny Marii Jopek jej najważniejsze, pozytywne cechy. Tak wygląda też, stworzona przez wokalistkę w ramach akcji "Orzeł może" jej indywidualna metka. Zapraszamy do wspólnej zabawy i tworzenia swoich metek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska przyroda też udowadnia, że "Orzeł może”

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2013 14:33
- Niestety często działa u nas zasada, że cudze chwalimy. Tymczasem nasze lasy to tereny wprawiające w zachwyt nie tylko Europejczyków - mówił w Trójce nadleśniczy Nadleśnictwa Celestynów, Artur Dawidziuk.
rozwiń zwiń