W "Liście Osobistej" miłosne piosenki

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 17:10
Dziś w audycji ci, którzy swoje przeżyli i nie wstydzą się o tym śpiewać! Vanessa Paradis wywróciła życie do góry nogami i nagrała swoją najlepszą płytę. Jej "Miłosne piosenki" to dziś najważniejsza premiera w audycji.
Fragment okładki płyty Love Songs
Fragment okładki płyty "Love Songs"Foto: materiały promocyjne

Charles Bradley tytułuje siebie "Ofiarą miłości", jego ballady z nowej płyty będą ozdobą tego wydania audycji. "Ozdób" zresztą nie zabraknie, bo zagramy z płyt Lou Doillon , Carli Bruni i z winylowej edycji albumu Lany Del Rey . No i będziemy odliczać minuty do koncertu Beyonce

Nie zabraknie elementów obowiązkowych ostatnich wydań "Listy Osobistej", albumów Phoenix i The National , ogłosimy kolejnych wykonawców OFF Festival i rozdamy karnety na Enter Music Festival Leszka Możdżera . I to nie wszystkie atrakcje!

Zapraszam w sobotę 22 maja od godz. 19.10 do 22.00,

Anna Gacek

Czytaj także

Leszek Możdżer o swoim festiwalu i potędze polskiej pianistyki

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2013 21:40
Gość Marka Niedźwieckiego zapraszał na Enter Musical Festival, który będzie miał miejsce 28-29 maja nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu. Będzie tam można usłyszeć m.in. najnowszą, jeszcze nie wydaną płytę Leszka Możdżera, Larsa Danielssona i Zohara Fresco.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Orange Warsaw Festival: Beyonce po raz pierwszy w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 11:52
To może być najważniejsze muzyczne wydarzenie roku w naszym kraju. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zaśpiewa dziś Beyonce Knowles.
rozwiń zwiń