X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zgubiłeś sens? Idź do biura rzeczy znalezionych

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 11:35
Podczas urlopu można zgubić niejedno. W dodatku nie zawsze muszą to być klucze od mieszkania. Wielu z nas potrafi stracić najróżniejsze przedmioty: od prawa jazdy aż po skuter czy betoniarkę…
Audio
  • Zgubiłeś sens? Idź do biura rzeczy znalezionych (Trójka/Wakacjo Leggins)
Zgubiłeś sens? Idź do biura rzeczy znalezionych
Foto: Glow Images/East News

Beata Kamińska z biura rzeczy znalezionych opowiada, że zdarzają się też tacy klienci, którzy w biurze szukają... bratniej duszy. - Bywa tak, że ludzie, którzy do nas przychodzą, opowiadają nam całe swoje życie - mówi Beata Kamińska.

Jak się okazuje do biura rzeczy znalezionych można się zgłosić także w poszukiwaniu inspiracji. - Zdarzyło się, że zadzwoniła do nas dziewczynka, która twierdziła, że jej tata zgubił wenę i próbowała ją znaleźć właśnie u nas - opowiada Beata Kamińska.

Są też tacy, którzy, inspiracji albo towarzystwa drugiej osoby szukają w trakcie podróży w Himalaje. Więcej na ten temat dowiesz się słuchając całej audycji, którą przygotował Marcin Gutowski.

Do wysłuchania odcinków "Wakacjo leggins" zapraszamy codziennie od poniedziałku do czwartku w porannym "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.00 - 9.00).

(szr)

Zobacz więcej na temat: urlop wakacje

Czytaj także

Pielgrzymka i wędrówka łatwiejsze dzięki moczeniu stóp w miodzie

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2013 08:30
Odpowiednie skarpetki, wygodne buty, plecak oraz dobre towarzystwo to niezbędne elementy pieszej wędrówki. Spędzanie wakacji "na nogach" ma w Polsce długie i bogate tradycje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjne rozmówki. Polaków wczasy za granicą

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2013 11:09
Coraz więcej Polaków decyduje się spędzić wakacje za granicą. Wielu z nich zna język angielski. Jednak mimo jego znajomości i tak możemy mieć poważne problemy z komunikacją.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W upale płoną uczucia, a miłość wisi w powietrzu

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 09:50
Wakacje, plaża i gorące noce to idealne warunki do zawierania znajomości. Szukając nowej miłości trzeba jednak pamiętać, że wysokie ciśnienie panujące podczas upałów, ma duży wpływ na wzrok. Oko może być zawodne...
rozwiń zwiń