X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artur Barciś i skandal, czyli sposób na sezon ogórkowy

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 08:55
– Z jednej strony latem życie zwalnia, jest więc mniej interesujących zdarzeń do relacjonowania w mediach. A z drugiej strony rośnie gotowość słuchaczy do słuchania radia. Włączają radio i co? - medioznawca prof. Maciej Mrozowski odkrywa kulisy sezonu ogórkowego.
Audio
  • Artur Barciś i skandal, czyli sposób na sezon ogórkowy (Wakacjo leggins/ Trójka)
Artur Barciś
Artur BarciśFoto: www.barcis.pl

O czym można mówić, gdy nie dzieje się nic? Felietonista i satyryk Michał Ogórek przyznaje, że regularnie, co roku dziennikarze pytają go o sezon ogórkowy. – Straszne mnie to denerwuje, ale się przyzwyczaiłem. Nawet nie to moje nazwisko jest irytujące, ale te pytania. Z drugiej strony przynajmniej wtedy ktoś chce mnie słuchać – śmieje się Michał Ogórek.

Prof. Mrozowski przyznaje, że środowisko celebrytów w Polsce nie jest wystarczające, by przez całe lato być odpowiednią "pożywką" dla mediów. Może więc skandal na zamówienie? Marcin Gutowski zadzwonił z taką propozycją m.in. do aktora Artura Barcisia. Jak to się zakończyło? Zapraszamy do wysłuchania audycji "Wakacjo leggins”.

Do wysłuchania odcinków "Wakacjo leggins" zapraszamy codziennie od poniedziałku do czwartku w porannym "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.00 - 9.00). Audycję przygotowują Barbara Marcinik i Marcin Gutowski. (ei)

Zobacz więcej na temat: kabaret media