X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co zrobić, jeśli na wakacjach zostaniesz bankrutem?

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 11:00
Podczas letnich miesięcy, czyli w najgorszym z możliwych dla turystów momencie, padają biura podróży. A jak ma sobie radzić wczasowicz, który leżąc pod palmą stwierdza, że przesadził z wydatkami?
Audio
  • Co, jeśli na wakacjach zostaniesz bankrutem? (Wakacjo Leggins/Trójka)
Co zrobić, jeśli na wakacjach zostaniesz bankrutem?
Foto: Glow Images/East News

Sprawdzona rada mówi, że przed wyjazdem na wczasy trzeba skalkulować koszty. Ewentualnie można pożyczyć od teściów, rodziców, przyjaciół. Ale takich, którzy po wakacjach nie będą oczekiwali na zwrot pożyczki. - Warto jednak pamiętać, że takie pożyczanie, mimo wszystko, może jeszcze długo odbijać się nam czkawką, więc lepiej postawić na bardziej odpowiedzialne postawy - mówi Marek Zuber, ekonomista.
Planując wakacyjne wydatki, należy pamiętać o budżecie rocznym rodziny. Może wzorem polityków niektóre wydatki uda się przerzucić na następny rok i jednak poszaleć na wakacjach?  
Do wysłuchania odcinków "Wakacjo leggins" zapraszamy codziennie od poniedziałku do czwartku w porannym "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.00 - 9.00). Audycję przygotowują Barbara Marcinik i Marcin Gutowski.

(ah)

Zobacz więcej na temat: wakacje wakacje 2013