Życie jak rejs? Oni wiedzą, że to możliwe

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2017 14:42
Kapitan Adam Jakubczak wraz z żoną Edytą i córką Kaliną praktycznie przenieśli swoje życie na wodę. - W tej chwili już żyjemy tylko na morzu, zarabiamy na morzu i mieszkamy też na morzu - opowiadał gość Trójki.
Audio
  • Opowieść o tym, jak to jest żyć na morzu (Audycja pod-Różna/Trójka)
Życie jak rejs? Oni wiedzą, że to możliwe
Foto: pixabay/Milosz_Karski

Edyta Kos-Jakubczak przyznała, że na początku było ciężko. - Zaczęliśmy na Bałtyku. Później zorientowałam się, że może być cudownie i ciepło i można pływać po ciepłych akwenach - opowiadała.

Czym zajmują się na co dzień i jak rozwiązali problem ze szkołą dla ich córki? Czy wyobrażają sobie życie na lądzie i jak to jest przeżyć "sztorm w trakcie matmy"? Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której także więcej ciekawostek podróżniczych.  

***

Tytuł audycji: Audycja pod-Różna
Autorzy: Marcin Pośpiech, Łukasz Karusta
Goście: Edyta Kos-Jakubczak, Kalina Jakubczak, Adam Jakubczak (żeglarska rodzina), Dagmara Małyszek (Polka mieszkająca na brytyjskiej wyspie Jersey)
Data emisji:
7.01.2017
Godzina emisji: 8.31

ei/mk

Czytaj także

Łukasz Supergan poznał tajemnice gór Iranu

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2016 13:22
- Iran to nie jest raj na ziemi. Mimo że dość szybko otwiera się na świat, to jednak cały czas jest to państwo policyjne - opowiadał w Trójce podróżnik, który jednocześnie przyznaje, że zakochał się w irańskich górach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzy sztuki w Antarktyce. Zbliża się niezwykła wyprawa

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2017 13:45
Będzie to pierwszy w historii artystyczny rejs jachtem żaglowym. Polscy twórcy wybiorą się do Antarktyki, a tam będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenia transmitowane na antenie Trójki.
rozwiń zwiń