X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Życie jak rejs? Oni wiedzą, że to możliwe

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2017 14:42
Kapitan Adam Jakubczak wraz z żoną Edytą i córką Kaliną praktycznie przenieśli swoje życie na wodę. - W tej chwili już żyjemy tylko na morzu, zarabiamy na morzu i mieszkamy też na morzu - opowiadał gość Trójki.
Audio
  • Opowieść o tym, jak to jest żyć na morzu (Audycja pod-Różna/Trójka)
Życie jak rejs? Oni wiedzą, że to możliwe
Foto: pixabay/Milosz_Karski

Edyta Kos-Jakubczak przyznała, że na początku było ciężko. - Zaczęliśmy na Bałtyku. Później zorientowałam się, że może być cudownie i ciepło i można pływać po ciepłych akwenach - opowiadała.

Czym zajmują się na co dzień i jak rozwiązali problem ze szkołą dla ich córki? Czy wyobrażają sobie życie na lądzie i jak to jest przeżyć "sztorm w trakcie matmy"? Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której także więcej ciekawostek podróżniczych.  

***

Tytuł audycji: Audycja pod-Różna
Autorzy: Marcin Pośpiech, Łukasz Karusta
Goście: Edyta Kos-Jakubczak, Kalina Jakubczak, Adam Jakubczak (żeglarska rodzina), Dagmara Małyszek (Polka mieszkająca na brytyjskiej wyspie Jersey)
Data emisji:
7.01.2017
Godzina emisji: 8.31

ei/mk

Czytaj także

Łukasz Supergan poznał tajemnice gór Iranu

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2016 13:22
- Iran to nie jest raj na ziemi. Mimo że dość szybko otwiera się na świat, to jednak cały czas jest to państwo policyjne - opowiadał w Trójce podróżnik, który jednocześnie przyznaje, że zakochał się w irańskich górach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzy sztuki w Antarktyce. Zbliża się niezwykła wyprawa

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2017 13:45
Będzie to pierwszy w historii artystyczny rejs jachtem żaglowym. Polscy twórcy wybiorą się do Antarktyki, a tam będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenia transmitowane na antenie Trójki.
rozwiń zwiń