X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podróże w nieznane i podróże w głąb siebie. Odkrywamy świat

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2017 12:23
- Moim pierwszym krokiem podróżniczym były Indie. To kraj bardzo inny od naszego, egzotyczny, a jednocześnie tani. Mogłem tam spełnić swoje marzenie - opowiadał w Trójce podróżnik Grzegorz Sochań.
Audio
  • Podróże w nieznane i podróże w głąb siebie. Odkrywamy świat (Audycja pod-Różna/ Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/Rhiannon

Tym marzeniem było… jeździć po Indiach motocyklem. - Było dziko, inaczej niż tu i ta inność tak mnie ciekawiła - przyznał.

Na kolejną podróż wybrał Amerykę Południową. Ta wyprawa okazała się wycieczką nie tylko na nieznany kontynent, ale też w głąb siebie. A to m.in. dzięki pewnej niezwykłej roślinie… Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której oprócz Indii odwiedziliśmy też m.in. Tokio.

***

Tytuł audycji: Audycja pod-Różna
Autorzy: Marcin Pośpiech, Łukasz Karusta
Goście: Grzegorz Sochań (podróżnik, autor książki "Na tropie zdumienia: Podróż w nieznane"), Dagmara Fijoł (Polka mieszkająca w Tokio)
Data emisji:
14.01.2017
Godzina emisji: 8.31

ei/gs

Czytaj także

Życie jak rejs? Oni wiedzą, że to możliwe

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2017 14:42
Kapitan Adam Jakubczak wraz z żoną Edytą i córką Kaliną praktycznie przenieśli swoje życie na wodę. - W tej chwili już żyjemy tylko na morzu, zarabiamy na morzu i mieszkamy też na morzu - opowiadał gość Trójki.
rozwiń zwiń