X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak zdobywać fundusze na dalekie wyprawy?

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 09:00
Dalekie podróże, zwłaszcza te ekstremalne nie należą do najtańszych. Jak mimo ogromnych kosztów takich wyjazdów nie rezygnować z marzeń? 
Audio
  • Niewielki wydatek i daleka podróż? (Audycja pod-Różna/Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/Jacob Lund

Okładka książki "Projekt: wyprawa" Okładka książki "Projekt: wyprawa"

Odpowiedź na to pytanie zna Michał Leksiński, podróżnik, który zdobył największe szczyty świata. Do księgarń właśnie trafiła jego książka "Projekt: wyprawa", która ma ułatwić każdemu planowanie dalekiego wyjazdu. 

– Wyzwania podróżnicze zazwyczaj opiewają na bardzo duże sumy. To czasami są kwoty rzędu kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wtedy wchodzi w grę współpraca ze sponsorami czy różnymi firmami – mówi Michał Leksiński, autor książki "Projekt: wyprawa".

Jak zdobywać sponsorów na podróże? Czy wyprawy łączą się ze światem korporacji i biznesu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której mówiliśmy również o:

  • Nietypowym stażu na Malediwach w luksusowym hotelu;
  • ograniczaniu turystów w jednym z włoskich miasteczek;
  • przeszklonych pociągach w Kanadzie. 
***

Tytuł audycji: Audycja pod-Różna
Autor: Marcin Pośpiech
Gość: Michał Leksiński (podróżnik)
Data emisji: 7.06.2019
Godzina emisji: 8.46

kw/gs

Czytaj także

Jacy są Irańczycy?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 09:34
– Trafiliśmy do miasta Chur, gdzie znaleźliśmy hotel prowadzony przez starsze małżeństwo i ich dwie córki, z którymi przegadaliśmy bardzo dużo, o tym jacy w Iranie są ludzie – mówi Agnieszka Gościniewicz, podróżniczka. Podkreśla, że czuła się w tam bardzo bezpiecznie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Himalaje nieodkryte. Wędrówki przez Indie, Bhutan i Pakistan

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 14:02
Po sukcesie pierwszych dwóch etapów polskiego przejścia Wielkiego Szlaku Himalajskiego w Nepalu, Bartosz Malinowski i Joanna Lipowczan zdecydowali się kontynuować eksplorację Himalajów w Indiach, Bhutanie i Pakistanie. – Przed nimi trzeci etap wyprawy – Himalaje Pakistanu – mówi podróżnik. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z Wietnamu do Polski na dwóch kółkach

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 08:55
Pokonanie 15 tys. kilometrów w 19 krajach, w ciągu sześciu miesięcy, na rowerze – Mikołaj Konior, w krótkiej rozmowie z Marcinem Pośpiechem zdradził swój sposób na oderwanie się od dotychczasowego, wypełnionego stresem życia.
rozwiń zwiń