X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Kidawa-Błońska: nie można dokładać do kopalni, która jest nierentowna

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2015 08:54
- Plan polega na tym, aby uzdrowić górnictwo. Ten program powstał po wielu analizach i wydaje się optymalny - mówiła minister w Kancelarii Premiera Małgorzata Kidawa-Błońska.
Audio
  • Małgorzata Kidawa Błońska: nie można dokładać do kopalni, która jest nierentowna (Salon polityczny Trójki)
Małgorzata Kidawa-Błońska w studiu radiowej Trójki
Małgorzata Kidawa-Błońska w studiu radiowej TrójkiFoto: Polskie Radio

Górnicy protestują przeciwko rządowemu planowi, który zakłada zamknięcie czterech kopalń przynoszących straty. W związku z tym premier Ewa Kopacz uda się na Śląsk, gdzie spotka się z przedstawicielami górniczych związków zawodowych.

- Nie wiem jaki będzie przebieg rozmów premier Ewy Kopacz ze związkowcami. Ostatnie dwa dni pokazały, że są one bardzo emocjonalne, bardzo trudne - mówiła gość Trójki. - Ten program jest tak skonstruowany, aby zapewnić górnikom bezpieczeństwo socjalne i bezpieczeństwo pracy - zapewniła minister.

Więcej interesujących dyskusji znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Czy górnicze protesty sprokurował rząd? Małgorzata Kidawa-Błońska tłumaczyła w "Salonie politycznym Trójki", że wszyscy wiemy o tym, że problemy w górnictwie są nie od dzisiaj, a strona rządowa cały czas próbuje wypracować jak najlepsze rozwiązania.

- Może błędem było to, że związkowcy jako pierwsi nie poznali rządowego planu - powiedziała gość Trójki.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadziła: Beata Michniewicz
Gość: Małgorzata Kidawa-Błońska
Data emisji: 12.01.2015
Godzina emisji: 8.13

(mr/mk)

Czytaj także

Górnicy szukają pomocy u Donalda Tuska. Związki wystosowały list

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 15:15
Górnicze związki zawodowe wystosowały list do przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, domagając się pomocy dla polskiego sektora węglowego. W sobotę w Katowicach na temat naprawy branży związkowcy będą rozmawiać z przedstawicielami rządu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Protest górników. Gdzie popełniono błąd?

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 14:19
Działania rządu w sprawie restrukturyzacji Kompanii Węglowej i zamykania kopalń omawiali w audycji "Tydzień kontra tydzień" politycy: Małgorzata Kidawa-Błońska z PO, Wanda Nowicka z TR i Jacek Sasin z PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Górnicy zaostrzą swój protest? Jest spotkanie premier z górnikami

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2015 12:26
Trwa spotkanie premier Ewy Kopacz z protestującymi górnikami. Z kolei delegacja kobiet ze Śląska ma być przyjęta w Warszawie przez żonę prezydenta, Annę Komorowską.
rozwiń zwiń