X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Napieralski: Leszek Miller knebluje mi usta, bo się mnie boi

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 10:17
Grzegorz Napieralski powiedział w radiowej Trójce, że decyzja sądu partyjnego jest dla niego niezrozumiała i nazywa ją groteską.
Audio
  • Poseł Grzegorz Napieralski o karze, jaką nałożyło na niego SLD (Salon polityczny Trójki)
Grzegorz Napieralski
Grzegorz NapieralskiFoto: PR

Poseł Grzegorz Napieralski został w poniedziałek zawieszony w prawach członka SLD i objęty zakazem pełnienia funkcji partyjnych na okres trzech lat. Kara spotkała go za to, że po wyborach samorządowych mówił o porażce SLD. - Ta decyzja jest dla mnie dziwna, żeby nie mówić kuriozalna. Jeżeli popełniłem błąd, to trzeba było mnie wyrzucić - stwierdził.

Napieralski zapowiedział, że napisze odwołanie od decyzji sądu partyjnego. Niezrozumiałe jest bowiem dla niego, czemu ma nie pełnić funkcji partyjnych. - Do polityki idzie się po to, żeby obejmować funkcje publiczne i polityczne, po to żeby zmieniać świat - powiedział. Jeśli tę możliwość się zablokuje, to jego zdaniem nie ma sensu być w polityce.

- To jest komedia i groteska - podsumował gość Trójki. Jak powiedział, nie chce być w partii, która knebluje usta. Sprecyzował, że usta knebluje mu Leszek Miller i jego ludzie, ponieważ w oddziałach SLD w terenie pracują wspaniali działacze.

Więcej interesujących dyskusji znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

- Wyrok pokazuje, że Leszek Miller bardzo się mnie boi - stwierdził Napieralski. Jego zdaniem decyzja o zawieszeniu oznacza, że szef Sojuszu boi się go wyrzucić, ale też wie, że Napieralski może być lepszą alternatywą jako przywódca partii.

Grzegorz Napieralski jest zdania, że powinno powstać nowe lewicowe ugrupowanie, które skupi młodych i zdolnych działaczy. Jego zdaniem powinno ono wystartować w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki

Prowadził: Marcin Zaborski

Gość: Grzegorz Napieralski

Data emisji: 31.03.2015

Godzina emisji: 8.13

bk/mk

Czytaj także

Sąd partyjny decyduje o losie Grzegorza Napieralskiego. "Nie zrobiłem nic złego"

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 12:58
Zebrał się krajowy sąd partyjny SLD, by zająć się sprawą zawieszonego w prawach członka Grzegorza Napieralskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"SLD staje się ugrupowaniem dyktatorskim". Sąd partyjny osądził Grzegorza Napieralskiego

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 21:12
Grzegorz Napieralski nie będzie mógł przez trzy lata sprawować żadnych funkcji w Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Taki werdykt wydał sąd partyjny, który nie usunął Napieralskiego z Sojuszu. Sam zainteresowany nie wyklucza jednak wystąpienia z partii. Skazany może się odwołać od werdyktu.
rozwiń zwiń