X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef klubu PiS: tworzenie podziałów obróciło się przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 09:28
Jak powiedział w radiowej Trójce Mariusz Błaszczak, Andrzej Duda był świetnie przyjmowany, bo potrafi pomagać i troszczyć się o ludzi. Jego zdaniem to jedno ze źródeł sukcesu kandydata PiS w wyborach prezydenckich.
Audio
  • Mariusz Błaszczak, szef klubu PiS o tym, jak będzie wyglądała prezydentura Andrzeja Dudy (Salon polityczny Trójki)
Mariusz Błaszczak w studiu Trójki
Mariusz Błaszczak w studiu TrójkiFoto: PR

Szef klubu PiS powiedział, że świętowanie w sztabie Andrzeja Dudy po ogłoszeniu korzystnych dla niego sondażowych wyników wyborów nie trwało długo, ponieważ już o 7 rano Duda rozdawał kawę warszawskim przechodniom. Zdaniem Błaszczaka jest to znak, że będzie to prezydentura aktywna i energiczna.

Gość Trójki powiedział, że sztuczny podział na Polskę radykalną i racjonalną obrócił się przeciwko temu, kto tego podziału dokonywał, czyli Bronisławowi Komorowskiemu. Jak dodał, Andrzej Duda chce odbudować wspólnotę.

Specjalny serwis wyborczy >>>

Szef klubu PiS wyraził nadzieję, że inicjatywy ustawodawcze Andrzeja Dudy będą poważnie traktowane przez Sejm, w którym większość ma koalicja PO i PSL.

Zapowiedział, że jedną z takich inicjatyw będzie ta, która ma ulżyć osobom spłacającym kredyty we frankach szwajcarskich. Na czym będzie polegała? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki

Prowadził: Marcin Zaborski

Gość: Mariusz Błaszczak (szef klubu PiS)

Data emisji: 25.05.2015

Godz. emisji: 8:13

bk/fbi

Czytaj także

Wybory prezydenckie 2015. Relacja: znamy oficjalne wyniki

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 23:05
Andrzeja Duda zdobywając w niedzielnej II turze wyborów 51,55 procent głosów został wybrany na prezydenta - ogłosiła w poniedziałek PKW podając oficjalne wyniki głosowania. Konkurenta Dudy, urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego poparło 48,45 procent wyborców.
rozwiń zwiń