X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Szydło: Jarosław Kaczyński jesienią będzie premierem

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 09:05
Szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy podkreśliła w radiowej Trójce, że wkrótce rozpocznie się kampania przed wyborami parlamentarnymi. Zaznaczyła, że zaangażowane w nią mogą być inne osoby niż w kampanię prezydencką Dudy.
Audio
  • Beata Szydło, wiceprezes PiS podsumowuje wybory prezydenckie (Salon polityczny Trójki)
Beata Szydło, wiceprezes PiS
Beata Szydło, wiceprezes PiSFoto: PR

Beata Szydło powiedziała, że po kampanii wyborczej czuje się silniejsza, ale jest też zmęczona. Zapowiedziała, że chce teraz wrócić do swoich obowiązków poselskich, które ostatnio musiała odłożyć na bok. Nie chciała powiedzieć, jaką rolę odegra w nadchodzącej kampanii wyborczej ani czy będzie współpracować teraz bezpośrednio z Andrzejem Dudą.

- Przed nami druga kampania i naszym celem jest zwycięstwo w wyborach jesiennych. Wszystkie decyzje, które będą podejmowane w tej chwili w partii, będą podporządkowane temu, co będzie się działo jesienią - powiedziała.

Jak podkreśliła, Jarosław Kaczyński wspierał w kampanii Andrzeja Dudę, ale w wyborach parlamentarnych, jako lider Prawa i Sprawiedliwości, będzie bardziej widoczny. - Ruszamy z ofensywą po zwycięstwo i Jarosław Kaczyński będzie jesienią premierem polskiego rządu - stwierdziła.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Beata Szydło mówiła także o tym, kiedy Andrzej Duda zamierza zająć się przywróceniem poprzedniego wieku emerytalnego. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki

Prowadziła: Beata Michniewicz

Gość: Beata Szydło (wiceprezes PiS, szefowa sztabu Andrzeja Dudy)

Data emisji: 26.05.2015

Godzina emisji: 8.13

bk/mk

Czytaj także

Andrzej Duda zwycięzcą wyborów prezydenckich. Co obiecał wyborcom?

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 12:30
W czasie kampanii zwycięzca wyborów Andrzej Duda złożył szereg obietnic wsparcia dla rodzin, przedsiębiorców i kredytobiorców. Zapowiedział m.in. po 500 zł dodatku na dziecko i cofnięcie reformy emerytalnej. Mówił też o zabieganiu o bazy NATO w Polsce.
rozwiń zwiń