X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Iwona Śledzińska-Katarasińska: brak reformy mediów publicznych to porażka PO

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 09:43
- To porażka. PO nie wywiązała się z obietnicy reformy mediów publicznych - przyznała w "Salonie politycznym Trójki" Iwona Śledzińska-Katarasińska, przewodnicząca sejmowej komisji kultury i środków przekazu.
Audio
  • Posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska o sytuacji w mediach publicznych (Salon polityczny Trójki)
Iwona Śledzińska-Katarasińska
Iwona Śledzińska-KatarasińskaFoto: Polskie Radio

Posłanka mówiła, że choć dwukrotnie podchodzono do reformy mediów publicznych, to Platformie Obywatelskiej nie udało się znaleźć w Sejmie wymaganej większości. - Politycy polegli na mediach publicznych - powiedziała.

Jej zdaniem, nie ma dziś w Polsce precyzyjnie opisanej misji mediów publicznych. - Chciałabym, aby nadawcom i dziennikarzom zostawić swobodę kreowania programu. Media publiczne powinny być kulturotwórcze, edukacyjne i powinny sprzyjać budowie społeczeństwa obywatelskiego - podkreśliła.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Iwona Śledzińska-Katarasińska tłumaczyła też, dlaczego zmieniła zdanie i zdecydowała się na start w wyborach parlamentarnych. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadził: Marcin Zaborski
Gość: Iwona Śledzińska-Katarasińska (wiceszefowa klubu Platformy Obywatelskiej)
Data emisji: 12.08.2015
Godzina emisji: 8.13

asop/mk

Czytaj także

Listy wyborcze PO pod ostrzałem polityków tej partii

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2015 19:49
Lidia Staroń poza partią, Paweł Zalewski na emigracji wewnętrznej, wraca Iwona Śledzińska-Katarasińska. Kolejne tarcia w Platformie Obywatelskiej po ogłoszeniu list wyborczych.
rozwiń zwiń