X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rzecznik rządu o nowych "transferach" PO: warto zakopać stare podziały

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2015 09:07
- Jarosław Kaczyński może rządzić Polską nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności – ostrzega rzecznik rządu Cezary Tomczyk i komentuje najnowsze informacje o kandydatach w jesiennych wyborach.
Audio
  • Rzecznik rządu o nowych "transferach" PO: warto zakopać stare podziały (Salon polityczny Trójki)
Cezary Tomczyk
Cezary TomczykFoto: PR

Ludwik Dorn, Grzegorz Napieralski i Michał Mazowiecki (syn Tadeusza Mazowieckiego) wystartują w wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej. Zdaniem rzecznika rządu, posła PO Cezarego Tomczyka, chociaż Dorn i Napieralski często bardzo krytycznie wypowiadali się w przeszłości o PO, to jednak zdają sobie sprawę, że należy zrobić wszystko, by uniemożliwić dojście PiS do władzy. Przyznał też, że przed objęciem funkcji premiera przez Ewę Kopacz, część polityków PO "zapomniała o dobrym stylu" – teraz jednak, pod jej przywództwem, nastąpiła zmiana.

Jego zdaniem realnym wyborem, przed jakim stoją Polacy, jest ten pomiędzy premier Kopacz, a Beatą Szydło, która "nie ma wpływu ani na listy wyborcze, ani na program, ani na to, czy będzie kandydatem na premiera w swojej partii".

W radiowej Trójce Cezary Tomczyk zapewnił, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni poznamy nowy program PO. Mówił też m.in. o tym, dlaczego PO w okręgu, gdzie startować będzie Roman Giertych, nie wystawia kandydata.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki

Prowadził: Marcin Zaborski

Gość: Cezary Tomczyk (rzecznik rządu, poseł PO)

Data emisji: 03.09.2015

Godzina emisji: 8.13

pp/ei

Czytaj także

Były wicepremier rządu PiS Ludwik Dorn na listach PO. Niespodziewany transfer

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2015 23:59
Zaskakujące nazwiska na listach wyborczych Platformy Obywatelskiej. Ludwik Dorn, Grzegorz Napieralski i Michał Mazowiecki, syn Tadeusza Mazowieckiego, wystartują z list Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń