X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Kempa: sprawa uchodźców zaczyna być rozgrywana politycznie

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 09:07
- Powinno natychmiast dojść do sejmowej debaty na temat kryzysu imigracyjnego, podczas której rząd przedstawiłby propozycje konkretnych rozwiązań - mówiła w "Salonie politycznym Trójki" wiceszefowa Solidarnej Polski Beata Kempa.
Audio
  • Beata Kempa o kryzysie imigracyjnym i Piotrze Dudzie (Salon polityczny Trójki)
Beata Kempa
Beata KempaFoto: Polskie Radio

Ewa Kopacz deklaruje, że Polska jest gotowa przyjąć więcej niż 2 tys. uchodźców w ramach solidarności z innymi krajami Unii Europejskiej. Premier zaprosiła na środę liderów partii reprezentowanych w Sejmie na spotkanie w tej sprawie.

Beata Kempa stwierdziła w Trójce, że Ewa Kopacz wykorzystuje problem imigrantów do celów politycznych. - Bardzo mi smutno, że sprawa uchodźców zaczyna być rozgrywana politycznie. Przestrzegałabym i prosiła panią premier o więcej rozwagi i mniej emocji w tej sprawie, bo emocje nie są w tym przypadku dobrym doradcą - podkreślała rozmówczyni Beaty Michniewicz.

Czytaj więcej o problemie imigrantów >>>

- Brakuje rzetelnej i kompleksowej informacji rządu. Niech Ewa Kopacz wreszcie się zdecyduje, ilu uchodźców chce przyjąć i na ilu uchodźców Polska jest gotowa. Miotanie się między dwoma a dwunastoma tysiącami i czekanie na instrukcje ze strony UE, która ma bardzo duży problem i żadnego pomysłu, jak go rozwiązać, pokazuje, że nie czujemy się pewnie z premierem naszego rządu w tej trudnej sytuacji - oceniła wiceprzewodnicząca Klubu Parlamentarnego "Zjednoczona Prawica" i dodała, że najważniejsze jest zapewnienie Polakom bezpieczeństwa i opracowanie planu działania w celu zapobiegnięcia skutkom kryzysu imigracyjnego. - W tej chwili leczymy przyczynę - stwierdziła Beata Kempa.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Wiceszefowa Solidarnej Polski skomentowała także sprawę sporu na linii: Tygodnik Newsweek kontra szef Solidarności. Oceniła, że "jest zlecenie na Piotra Dudę". Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Beata Kempa (wiceprzewodnicząca Klubu Parlamentarnego "Zjednoczona Prawica", wiceszefowa Solidarnej Polski)
Data emisji: 9.09.2015  
Godzina emisji: 8.14

kh/iwo

Czytaj także

KE zaproponuje rozwiązania ws. uchodźców. Donald Tusk: z tym problemem będziemy się mierzyć przez wiele lat

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 23:59
Szef Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział we wtorek, że obecny kryzys związany z napływem uchodźców do Europy to "początek exodusu" i dlatego konieczne jest solidarne działanie. Przemytników ludzi nazwał mordercami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy plan przyjmowania uchodźców w UE. Ilu trafi do Polski?

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 09:34
Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker przedstawi w środę w Parlamencie Europejskim nowe propozycje, jak UE powinna poradzić sobie z rosnącą falą imigrantów i uchodźców.
rozwiń zwiń