X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcelina Zawisza z Partii Razem: chcemy sześciu stawek podatkowych

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 09:55
- Chcemy podnieść podatki, płacone przez najbogatszych i korporacje - mówiła w Trójce Marcelina Zawisza z zarządu Partii Razem. Skrytykowała Zjednoczoną Lewicę - jej zdaniem celem tego projektu jest zapewnienie miejsc w parlamencie dla Leszka Millera i Janusza Palikota.
Audio
  • Marcelina Zawisza z Partii Razem o kampanii wyborczej i programie partii (Wyborczy salon polityczny Trójki)
Marcelina Zawisza
Marcelina ZawiszaFoto: Polskie Radio

Marcelina Zawisza zapowiedziała, że jej ugrupowanie chce wprowadzenia wyższych podatków, żeby moc zwiększyć m.in. finansowanie pomocy społecznej. Opowiada się też za ustanowieniem klauzuli o unikaniu opodatkowania.

Członkini Partii Razem zapewniła przy tym, że sześć progów podatkowych oznaczałoby to jednocześnie niższe podatki dla 90 procent obywateli. Ugrupowanie chce też chronić prawa pracownicze.

Rozmówczyni Beaty Michniewicz stwierdziła, że projekt Zjednoczonej Lewicy służy temu, "by zapewnić Millerowi i Palikotowi diety poselskie". Jej zdaniem Barbara Nowacka nie jest prawdziwą liderką, tak jak nie był realnym przywódcą Wojciech Olejniczak. Jak oceniła, raz na kilka lat SLD wysuwa na przód "młodą twarz", jako "nową twarz lewicy w Polsce".

Partia Razem chce ograniczyć pensje posłów, chce dbać o prawa pracownicze, rozwiązywać problemy mieszkaniowe. Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Wyborczy salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Marcelina Zawisza (Partia Razem)
Data emisji: 7.10.2015
Godzina emisji: 8.13

agkm/mk