X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Barbara Nowacka: Zjednoczona Lewica powinna dalej istnieć

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 09:45
- Pomysł i założenia były dobre. Wiele rzeczy się nie sprawdziło, mogło być lepiej - powiedziała w radiowej Trójce przewodnicząca Twojego Ruchu.
Audio
  • Barbara Nowacka o słabym wyniku Zjednoczonej Lewicy w wyborach (Salon polityczny Trójki)
Barbara Nowacka oceniła wynik Zjednoczonej Lewicy w wyborach parlamentarnych
Barbara Nowacka oceniła wynik Zjednoczonej Lewicy w wyborach parlamentarnychFoto: Polskie Radio

- Zjednoczona Lewica - w naszym przekonaniu, w przekonaniu jej twórców - powinna istnieć dalej - stwierdziła Barbara Nowacka, jednocześnie przyznając, że pojawiają się odmienne głosy. - Zawsze są wątpliwości, gdy nie ma sukcesu wyborczego, a my nie mamy sukcesu wyborczego - zaznaczyła.

W wyborach parlamentarnych Zjednoczona Lewica wystartowała jako komitet koalicji wyborczej SLD, Twojego Ruchu, PPS, Unii Pracy i Zielonych. - Myślę, że prędzej czy później będziemy budować, wspólnie z tymi, którzy się angażowali w projekt, partię polityczną - oceniła Nowacka. Czy gość Trójki chciałaby stanąć na czele tej formacji?

W "Salonie politycznym Trójki" Barbara Nowacka poinformowała, że w Twoim Ruchu niedługo rozpoczną się rozliczenia powyborcze. Ona sama zamierza się podać do dymisji. - Zobaczę, czy koleżanki i koledzy będą mnie chcieli wybrać ponownie, czy nie - wskazała. A jak powinien - według gościa Trójki - postąpić Janusz Palikot?

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

- Nie wszyscy uwierzyli w Zjednoczoną Lewicę - przyznała rozmówczyni Marcina Zaborskiego. Co - w opinii Nowackiej - sprawiło, że ZL nie przekroczyła progu wyborczego? Jakie błędy ona sama popełniła w kampanii wyborczej? A co myśli o Partii Razem? Jak przewodnicząca TR widzi rolę lewicy w najbliższych latach? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

WYBORY PARLAMENTARNE: SERWIS SPECJALNY >>>

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi: Marcin Zaborski
Gość: Barbara Nowacka (przewodnicząca Twojego Ruchu, liderka Zjednoczonej Lewicy)
Data emisji: 28.10.2015  
Godzina emisji: 8.13

kk/mk

Czytaj także

Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych: PiS - 235 mandatów, PO - 138, Kukiz'15 - 42, Nowoczesna - 28, PSL – 16, Mniejszość Niemiecka - 1. Frekwencja wyniosła 50,92 proc.

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 07:08
Do Sejmu weszło pięć ugrupowań - Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Kukiz'15, Nowoczesna oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. PKW poinformowała, że frekwencja w wyborach wyniosła 50,92 procent.
rozwiń zwiń