X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Powyborcze rozliczenia w PSL. Marek Sawicki: czas postawić na młodych

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 09:43
- Będę namawiał do tego, aby zmienić pokoleniowo Polskie Stronnictwo Ludowe - mówił w "Salonie politycznym Trójki" minister rolnictwa Marek Sawicki.
Audio
  • Marek Sawicki o zmianach w PSL (Salon polityczny Trójki)
Marek Sawicki
Marek Sawicki Foto: Polskie Radio

W związku ze złym wynikiem wyborczym ludowców do Sejmu nie dostała się większość liderów PSL. Marek Sawicki stwierdził, że jeśli obecny szef ludowców Janusz Piechociński zostanie odwołany lub złoży rezygnację, będzie namawiał swoich partyjnych kolegów do poparcia kogoś z młodszego pokolenia. Jednocześnie zapewnił, że nie myśli o walce o fotel przewodniczącego partii.

- Nie rozważam czegoś takiego. Czas w PSL postawić na młodych - zaznaczył gość Trójki. - 30 lat temu wchodziłem do polityki z Waldemarem Pawlakiem i Jarosławem Kalinowskim i wtedy daliśmy dobrą zmianę ruchowi ludowego. Dziś też potrzebna jest taka zmiana - dodał Marek Sawicki.

Minister rolnictwa tłumaczył, że od kilku kadencji PSL w wyborach do parlamentu otrzymuje od 5 do 8,5 proc. poparcie i jest to zdecydowanie za mało. - Trzeba poszukać nowej formuły - zakończył polityk.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

PSL w wyborach parlamentarnych 25 października uzyskało poparcie na poziomie 5,13 proc. głosujących i z trudem dostał się do Sejmu. Co wpłynęło na tak słaby wynik? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

WYBORY PARLAMENTARNE: SERWIS SPECJALNY >>>

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi: Marcin Zaborski  
Gość: Marek Sawicki (minister rolnictwa)  
Data emisji: 29.10.2015  
Godzina emisji: 8.13

mr/iwo

 

Czytaj także

Barbara Nowacka: Zjednoczona Lewica powinna dalej istnieć

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 09:45
- Pomysł i założenia były dobre. Wiele rzeczy się nie sprawdziło, mogło być lepiej - powiedziała w radiowej Trójce przewodnicząca Twojego Ruchu.
rozwiń zwiń