X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory przewodniczącego PO. Grzegorz Schetyna: nie będzie żadnej bijatyki

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 09:21
- Musimy być gotowi, by w ciągu kilku, kilkunastu tygodni pokazać, że PO jest największą partią opozycyjną i jest w stanie skutecznie ograniczać PiS - przekonywał w radiowej Trójce szef dyplomacji i poseł PO Grzegorz Schetyna.
Audio
  • Grzegorz Schetyna przekonuje, że PO musi być jak najszybciej gotowa do przeciwstawienia się PiS-owi (Salon polityczny Trójki)
Grzegorz Schetyna
Grzegorz SchetynaFoto: PR

Grzegorz Schetyna, kandydat na przewodniczącego PO, mówił w "Salonie politycznym Trójki", że po objęciu stanowiska w Brukseli przez Donalda Tuska zdecydowano, że proces rozliczenia w PO będzie mieć miejsce po wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Przekonywał, że po poniesionych porażkach należy przede wszystkim zachować jedność partii, tak by była ona gotowa, jako najsilniejsze ugrupowanie opozycyjne, na przeciwstawienie się PiS-owi. - Najprościej jest szukać winnych i pokazywać, kto przegrał. Wszyscy przegraliśmy, PO przegrała - podkreślał.

Gość radiowej Trójki zwracał uwagę, że dla PO nie byłoby dobrze, gdyby Ewa Kopacz w tym samym czasie pełniła funkcję szefa partii i klubu. Grzegorz Schetyna nie popiera też jej pomysłu, by obok wyborów na szefa ugrupowania przeprowadzić wybory do struktur regionalnych partii, gdyż - argumentował - proces wyborczy bardzo by się wówczas przeciągnął.

Grzegorz Schetyna mówił też o propozycji PiS dotyczącej zmiany liczby województw, zniesieniu sankcji dla Białorusi, zwrocie przez Rosję wraku tupolewa i wpływie afery podsłuchowej na porażkę PO w wyborach.

WYBORY PARLAMENTARNE: SERWIS SPECJALNY >>>

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi:  Beata Michniewicz
Gość: Grzegorz Schetyna (minister spraw zagranicznych, poseł PO)
Data emisji: 30.10.2015  
Godzina emisji: 8.13

pp/iwo

Czytaj także

Ewa Kopacz i Grzegorz Schetyna zmierzą się w walce o władzę w PO. Rafał Trzaskowski nie zamierza

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 20:35
Premier Ewa Kopacz i szef MSZ Grzegorz Schetyna - wiele wskazuje na to, że to właśnie oni zmierzą się w walce o fotel szefa PO, choć politycy Platformy nie wykluczają, że do wyścigu o fotel lidera włączą się kolejni pretendenci. Startu nie planuje wiceszef MSZ Rafał Trzaskowski.
rozwiń zwiń