X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Szydło odkryła karty. Marszałek Sejmu: boję się o obronność i służby

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 09:03
Beata Szydło przedstawiła w poniedziałek skład nowego rządu. Kandydatów na ministrów oceniała w "Salonie politycznym Trójki" Małgorzata Kidawa-Błońska.
Audio
  • Małgorzata Kidawa-Błońska o kandydatach na nowych ministrów (Salon polityczny Trójki)
Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska
Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-BłońskaFoto: Polskie Radio/Trójka

Marszałek Sejmu powiedziała w radiowej Trójce, że skład rządu podany przez Beatę Szydło jest "bardzo dziwny". - Są ministrowie profesjonalni, szczególnie ci, którzy zajmować się będą gospodarką czy sprawami unijnymi. Jest nadzieja, że nie będzie tutaj żadnych złych rzeczy. (…) Boję się jednak o obronność, służby. Czuję także duży niepokój, jeżeli chodzi o polską naukę i kulturę - podkreśliła.

Małgorzata Kidawa-Błońska pozytywnie oceniła kandydaturę Mateusza Morawieckiego, który ma zostać szefem ministerstwa rozwoju. - Pracował w dużym banku. Jest na rynku znany jako profesjonalista. Uważam, że jest to jedna z ciekawszych propozycji w tym rządzie - zaznaczyła.

Czytaj więcej
szydlo pis 1200.jpg
Znamy skład nowego rządu

Zdaniem posłanki Platformy Obywatelskiej rząd Prawa i Sprawiedliwości przetrwa cztery lata. - Ale czy pani Beata Szydło będzie premierem przez cztery lata? Tego nie wiem. Wszystko będzie zależało od tego, jak zmierzy się ze stojącymi przed nią trudnościami - powiedziała.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Przed PO wybory szefa klubu parlamentarnego. Kogo poprze Małgorzata Kidawa-Błońska? Można się tego dowiedzieć, słuchając całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Małgorzata Kidawa-Błońska (marszałek Sejmu)
Data emisji: 10.11.2015  
Godzina emisji: 8.14

aj/iwo

Czytaj także

Niespodzianki w nowym rządzie? Beata Szydło odkryła karty

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 21:31
Komitet Polityczny PiS zaakceptował kandydaturę Beaty Szydło na premiera i skład jej rządu. Będzie w nim trzech wicepremierów: Piotr Gliński, Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin. Szefem MON zostanie Antoni Macierewicz, a ministrem sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
rozwiń zwiń