X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Borys Budka: mój sposób na kampanię to przerwanie frakcyjności w PO

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2015 09:11
Były minister sprawiedliwości Borys Budka powiedział w radiowej Trójce, że PO potrzebuje odmłodzenia i "trzeciej drogi", a on sam jest kandydatem gwarantującym zmianę pokoleniową.
Audio
  • Borys Budka przekonuje, że zależy mu na przerwaniu wizerunku frakcyjności w PO (Salon polityczny Trójki)
Borys Budka
Borys BudkaFoto: Polskie Radio

Borys Budka potwierdził w "Salonie politycznym Trójki", że będzie kandydował na szefa Platformy Obywatelskiej. Podkreślił, że życzyłby sobie, by za cztery lata, w czasie wyborów parlamentarnych, PO była otwarta na młodych i zdecydowanie wspierała przedsiębiorców oraz samorządowców.

- PO musi być silnym ugrupowaniem centrowym, z jasnym przekazem do wyborców, z ofertą dla ludzi młodych, którzy się od nas bardzo odwrócili - przekonywał Budka. - Samorządowcy muszą wiedzieć, że PO jest ugrupowaniem, które będzie starać się o to, żeby mieć dla nich najlepszą ofertę - dodał.

Gość radiowej Trójki zapewniał, że pod jego przywództwem PO będzie sprzeciwiała się próbom skrócenia kadencji władz samorządowych. Dodał, że chce skończyć z frakcyjnością partii. Kontrkandydatami Borysa Budki do objęcia przywództwa w PO są Grzegorz Schetyna i Tomasz Siemoniak.

Co Borys Budka myśli o nowelizacji ustawy o Trybunale Konstytucyjnym? Można się tego dowiedzieć, słuchając całej audycji.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi:
Marcin Zaborski
Gość: 
Borys Budka (były minister sprawiedliwości, kandydat na przewodniczącego PO)
Data emisji:
25.11.2015
Godzina emisji:
8.13

pp/iwo

Czytaj także

Wybory w PO: Tomasz Siemoniak i Grzegorz Schetyna ruszają w teren. Borys Budka chce debat

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2015 09:57
Największa partia opozycyjna szykuje się do wyborów nowego szefa. Kandydaci: Tomasz Siemoniak i Grzegorz Schetyna rozpoczęli objazd wyborczy po kraju. Obaj chcą dotrzeć do jak największej liczby działaczy Platformy Obywatelskiej by rozmawiać o przyszłości partii. Borys Budka proponuje 16 regionalnych debat na temat wizji PO.
rozwiń zwiń