X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spór o TK. Władysław Kosiniak-Kamysz: PiS skorzystał z uchylonej furtki

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2015 09:07
- Źle się stało, że pod koniec kadencji większość zaczęła majstrować przy ustawie o Trybunale Konstytucyjnym - mówił w "Salonie politycznym Trójki" szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
Audio
  • Władysław Kosiniak-Kamysz o sprawie Trybunału Konstytucyjnego (Salon polityczny Trójki)
Władysław Kosiniak-Kamysz
Władysław Kosiniak-KamyszFoto: Trójka/Polskie Radio

Władysław Kosiniak-Kamysz potwierdził, że pojawi się na wtorkowych konsultacjach u prezydenta Andrzeja Dudy. Lider Ludowców ma nadzieję, że te rozmowy przyczynią się do rozwiązania "galimatiasu konstytucyjnego". - Oby to nie były konsultacje dla samych konsultacji. Bardzo źle by się stało, gdyby po tym spotkaniu nie wyszła propozycja ze strony prezydenta - podkreślił gość Trójki.

Kosiniak-Kamysz tłumaczył, że jest kilka wariantów rozwiązania kwestii dotyczącej sędziów TK. Jak mówił, PSL nie miałoby zastrzeżeń, gdyby debata o nowej ustawie odbyła się po orzeczeniu Trybunału.

Czy kwota wolna od podatku powinna zostać podniesiona? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi: Marcin Zaborski  
Gość: Władysław Kosiniak-Kamysz (szef PSL)  
Data emisji: 1.12.2015  
Godzina emisji: 8.13

mr/iwo

Czytaj także

Spór wokół Trybunału Konstytucyjnego. Prezydent zaprosił partie na konsultacje. Wydłużono czas zgłaszania kandydatów do TK

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2015 11:42
Przedstawiciele ugrupowań sejmowych dostali zaproszenie od prezydenta na wtorkowe konsultacje w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Z zaproszenia mają skorzystać Platforma Obywatelska, Nowoczesna i Polskie Stronnictwo Ludowe. Zaproszenia otrzymali także prezes Trybunału Andrzej Rzepliński, wiceprezes Stanisław Biernat oraz marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
rozwiń zwiń