X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna o debacie PE ws. Polski. Jak zachowają się europosłowie PO?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 09:11
Grzegorz Schetyna mówił w "Salonie politycznym Trójki", że eurodeputowani Platformy Obywatelskiej nie powinni aktywnie uczestniczyć w debacie Parlamentu Europejskiego (PE) o Polsce.
Audio
  • Były szef MSZ o debacie PE dotyczącej Polski (Salon polityczny Trójki)
Szef PO Grzegorz Schetyna
Szef PO Grzegorz SchetynaFoto: Trójka

PE ma debatować o sytuacji w Polsce w przyszły wtorek - 19 stycznia. O włączeniu tego tematu do porządku obrad PE na styczeń zdecydowała w grudniu Konferencja Przewodniczących europarlamentu. Szef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Grzegorz Schetyna powiedział w radiowej Trójce, że jest jeszcze przed rozmową z przedstawicielami PO w Parlamencie Europejskim o tym, jak debata ma wyglądać.

- Uważam, że ta sprawa musi być poza polskimi eurodeputowanymi. Niech pytają ci, którzy mają wątpliwości, co do rzeczy, które się w Polsce dzieją. Natomiast polscy europosłowie powinni być świadkami tej rozmowy, ale nie powinni brać w niej aktywnego udziału - ocenił.

Grzegorz Schetyna zapewnił, że eurodeputowani PO nie będą stroną atakującą w trakcie dyskusji, ale też nie będą wspierać stanowiska rządu w Warszawie. - Trudno sobie wyobrazić, żeby europosłowie Platformy bronili decyzji rządu odnośnie Trybunału Konstytucyjnego, mediów publicznych itd. Ale uważam, że nie powinni brać aktywnego udziału w tej dyskusji - podkreślił.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Z kolei dziś o sytuacji w Polsce ma debatować Komisja Europejska. Czy zdaniem Grzegorza Schetyny KE podejmie jakieś decyzje odnośnie naszego kraju? Można się tego dowiedzieć, słuchając całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki    
Prowadzi: Beata Michniewicz  
Gość: Grzegorz Schetyna (szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)
Data emisji: 13.01.2016  
Godzina emisji: 8.13

aj

Czytaj także

Martin Schulz o działaniach polskich władz: to sterowana demokracja a' la Putin

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 12:41
Szef Parlamentu Europejskiego porównał na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung" politykę polskiego rządu do działań podejmowanych przez prezydenta Rosji Władimira Putina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata w PE. Beata Szydło: moją rolą jest obrona dobrego imienia Polski

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 16:28
Zgodziliśmy się, że sprawy polskie należy rozwiązywać w Polsce - powiedziała premier Beata Szydło po spotkaniu z szefami klubów parlamentarnych.
rozwiń zwiń