X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Były szef MON: bardzo liczę na wzmocnienie sił NATO w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 09:25
- Nikt nie zamierzał przenieść planowanego na lipiec w Warszawie szczytu NATO – powiedział w radiowej Trójce Tomasz Siemoniak.
Audio
  • Tomasz Siemoniak chciałby jak największej obecności NATO w Polsce (Salon polityczny Trójki)
Tomasz Siemoniak
Tomasz SiemoniakFoto: Trójka

Gość "Salonu politycznego Trójki" zapewniał, że nie otrzymywał żadnych sygnałów, że szczyt NATO w Polsce jest zagrożony. Na takie niebezpieczeństwo zwracał wcześniej uwagę Grzegorz Schetyna. – Twierdzę, że takiej kwestii w ogóle nie rozważano. NATO jest sojuszem militarnym, prawie w ogóle niezajmującym się wewnętrzną sytuacją swoich członków – oceniał Tomasz Siemoniak.

Polityk w radiowej Trójce mówił, że bardzo liczy na wzmocnienie sił Sojuszu Północnoatlantyckiego w Polsce. - Pracowaliśmy na to przez lata i po agresji Rosji na Ukrainę NATO zrobiło bardzo dużo przyjmując plan działań na rzecz gotowości, formułując rotacyjną, ciągłą obecność w Polsce i u innych sojuszników – zwracał uwagę były szef MON. – Liczę na to, że ten kierunek na szczycie lipcowym w Warszawie będzie podtrzymany i pogłębiony – dodał.

Gość radiowej Trójki skrytykował przy tym słowa obecnego szefa MON Antoniego Macierewicza o "niemieckim wecie" wobec stałego stacjonowania sił Paktu w Polsce. Szczegóły w dźwięku.

Tomasz Siemoniak mówił też na temat dyskusji o Polsce w PE i wyborach przewodniczącego PO.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Marcin Zaborski
Gość: Tomasz Siemoniak (były szef MON, poseł PO)
Data emisji: 19.01.2015 
Godzina emisji: 8.13

pp/ei

Czytaj także

Debata w PE o Polsce. Europejska misja premier

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 15:40
Dziś w europarlamencie debata na temat sytuacji w naszym kraju. - Powiem, że Polska jest wspaniałym państwem - zaznaczyła Beata Szydło.
rozwiń zwiń