X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sekretarz klubu Nowoczesna o "500+": projekt na lata z niepewnym finansowaniem

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 09:24
- Zanim dojdzie do głosowania zgłosimy poprawki, które będą dotyczyły głównie progu dochodowego – powiedziała w "Salonie politycznym Trójki" Monika Rosa z Nowoczesnej.
Audio
  • Monika Rosa przekonuje, że program "500+" ma wiele wad (Salon polityczny Trójki)
Monika Rosa
Monika RosaFoto: Trójka

Jej partia nie zajęła jeszcze stanowiska w sprawie rządowego programu "500+", choć wcześniej wiceszefowa klubu Katarzyna Lubnauer mówiła, że jej posłowie poprą projekt PiS. Monika Rosa podkreślała w Trójce, że dyskusja na ten temat w klubie jeszcze się nie odbyła. Jak też podkreśliła, program "500+" nie ma pewnego finansowania.

Nowoczesna chciałaby wprowadzić do programu próg dochodowy dla osób bardziej zamożnych. Nie wyklucza również poprawki (złotówka za złotówkę) zakładającej, że jeśli próg uprawniający do świadczenia zostanie przekroczony o daną kwotę, to właśnie o nią zostanie pomniejszona wypłata.

Monika Rosa mówiła również o propozycjach Nowoczesnej ws. budowy tanich mieszkań i o tym, że Ryszard Petru byłby najlepszym kandydatem opozycji na prezydenta.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi: Marcin Zaborski 
Gość: Monika Rosa (sekretarz klubu Nowoczesna)
Data emisji: 3.02.2015  
Godzina emisji: 8.13

pp/tj

Czytaj także

Ryszard Petru: złożymy kontrpropozycję dla programu "Rodzina 500+"

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2016 12:36
Ryszard Petru (Nowoczesna) zaproponował wicepremierowi Mateuszowi Morawieckiemu spotkanie ws. zmian w podatku CIT i kwestiach amortyzacyjnych. Na poniedziałkowej konferencji zapowiedział także złożenie kontrpropozycji do rządowego programu "Rodzina 500+".
rozwiń zwiń