X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Kierwiński: telewizja ma być publiczna, nie partyjna

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 09:01
- Sposób przygotowania materiałów przez Wiadomości TVP jest skandaliczny – ocenił w "Salonie politycznym Trójki" poseł PO.
Audio
  • Marcin Kierwiński krytykuje TVP (Salon polityczny Trójki)
Marcin Kierwiński
Marcin KierwińskiFoto: Trójka

W niedzielę w TVP wicepremier, minister kultury Piotr Gliński powiedział, że "sektor pozarządowy nie działa źle dlatego, że osoby z kimś spokrewnione w nim działają. Spór polityczny nie może być rozwiązany przez sięganie do argumentów dotyczących koneksji rodzinnych". Wicepremier był pytany o piątkowe słowa, w których przeprosił tych, którzy mogli poczuć się urażeni, wymieniając Zofię Komorowską, Różę Rzeplińską, Jana Jakuba Wygnańskiego.

- W państwa stacji, w Telewizji Publicznej, od jakiegoś czasu próbuje się zupełnie niepotrzebnie prowadzić krucjatę przeciwko sektorowi pozarządowemu - ocenił Gliński.

Do sprawy odniósł się w radiowej Trójce Marcin Kierwiński, który powiedział, że Piotr Gliński "nazwał po imieniu to, co od wielu miesięcy robią Wiadomości TVP". Ocenił, że TVP jest uzależniona od PiS i dziwił się, że wicepremier dopiero teraz skrytykował jej działalność.

- Okładanie polityczną pałką dzieci osób, które sytuują się po drugiej stronie sceny politycznej, jest po prostu nie fair – powiedział.

Marcin Kierwiński podkreślił też, że "wielkie środki idą teraz do uczelni Tadeusza Rydzyka albo podmiotów związanych z PiS, na zasadach bezkonkursowych". Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Marcin Kierwiński (poseł PO)
Data emisji: 28.11.2016
Godzina emisji: 8.13

Czytaj także

Piotr Gliński: nie można sięgać do argumentów dotyczących koneksji rodzinnych

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 22:21
- Sektor pozarządowy nie działa źle dlatego, że osoby z kimś spokrewnione w nim działają; spór polityczny nie może być rozwiązany przez sięganie do argumentów dotyczących koneksji rodzinnych - podkreślił w niedzielę wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.
rozwiń zwiń