Krzysztof Czabański: o tym, że warto płacić abonament, przekonywać powinna oferta programowa

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 09:06
- Ustawa abonamentowa jest dyskutowana, rozstrzygnięcia wymagają problemy, jak ściągać abonament - powiedział w "Salonie politycznym Trójki" przewodniczący Rady Mediów Narodowych, poseł PiS.
Audio
  • Krzysztof Czabański przekonuje, że zachęcić Polaków do płacenia abonamentu może odpowiednia oferta programowa mediów publicznych (Salon polityczny Trójki)

Krzysztof Czabański mówił w radiowej Trójce, że ustawa abonamentowa jest już prawie na ukończeniu, jednak wciąż należy znaleźć odpowiedź na pytanie o formę jego ściągania. Krytykował przy tym TVP za niektóre elementy jej oferty programowej, m.in za promocję disco polo, którą uznał za kluczową w zachęceniu Polaków do płacenia abonamentu.

Gość "Salonu politycznego Trójki" powiedział też, że nie podobało mu się, że TVP "ustawiła się na kontrze do WOŚP". - Trzeba było pokazywać szlachetność ludzi, którzy działają w tej akcji – dodał.

Krzysztof Czabański mówił też o ustawie o zwierzętach. - Na najbliższej sesji Sejmu będą zbierane podpisy w klubach – poinformował. 

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Krzysztof Czabański (przewodniczący Rady Mediów Narodowych, poseł PiS)
Data emisji:
 30.01.2017
Godzina emisji: 
8.13

pp

Czytaj także

O pracach nad projektem ustawy o ochronie praw zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 12:02
Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt pracuje nad projektem nowej ustawy o ochronie praw zwierząt. – Przyjaźń do zwierząt nie ma barw politycznych. Każdy z członków będzie robił co może w swoim środowisku, żeby w tej sprawie pomoc – mówił Krzysztof Czabański, poseł PiS. Gościem Polskiego Radia 24 była również Ewa Lieder, posłanka Nowoczesnej.
rozwiń zwiń