X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"To kompromitujące rzeczy". Rafał Grupiński o ustaleniach podkomisji smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 09:26
- Nie mamy do czynienia z żadnymi ustaleniami podkomisji Wacława Berczyńskiego, to fantasmagoria - mówił w "Salonie politycznym Trójki" poseł PO Rafał Grupiński.
Audio
  • Rafał Grupiński o ustaleniach podkomisji smoleńskiej (Salon polityczny Trójki)

Polski Tu-154M w Smoleńsku został rozerwany eksplozjami w kadłubie, centropłacie i skrzydłach, a destrukcja lewego skrzydła rozpoczęła się jeszcze przed przelotem nad brzozą - do takich m.in. wniosków doszła podkomisja do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej.

Czytaj więcej
smoleńsk para prezydencka 1200.jpg
Katastrofa smoleńska - raport specjalny

Rafał Grupiński stwierdził, że "dawna teoria pancernej brzozy zamieniła się w teorię pancernych uszczelek w oknach tupolewa". Jak mówił, "to karygodne, że ciągle tego typu komunikatami dociera się do rodzin ofiar i na nowo rozbudza cierpienie".

- Nic z tego nie jest wiarygodne. Nie można robić eksperymentu zbudowawszy tylko połowę obwodu kadłuba i w ten sposób badać rozmiar wybuchu - podkreślił gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Poseł PO dodał, że Antoni Macierewicz i jego ludzie nie mają szacunku dla osób, które przeżywały i przeżywają tę tragedię.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Rafał Grupiński (poseł Platformy Obywatelskiej)
Data emisji: 11.04.2017
Godzina emisji: 8.14

mr/mk

Czytaj także

Podkomisja smoleńska: Tu-154M rozerwany eksplozjami w kadłubie [PODSUMOWANIE]

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 20:52
Polski Tu-154M w Smoleńsku został rozerwany eksplozjami w kadłubie, centropłacie i skrzydłach, a destrukcja lewego skrzydła rozpoczęła się jeszcze przed przelotem nad brzozą - do takich m.in. wniosków doszła podkomisja do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń