X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Organizacja wizyty Donalda Trumpa w Warszawie. To "ustawka" i "afrykańskie zwyczaje"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 09:15
Zbliża się wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce. – Nie jest normalnie – mówił o jej organizacji gość "Salonu politycznego Trójki" Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO i szef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Dodał, że nie otrzymał zaproszenia od prezydenta Andrzeja Dudy na spotkanie z Donaldem Trumpem.
Audio
  • Grzegorz Schetyna o wizycie prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce (Salon polityczny Trójki/Trójka)

Amerykański przywódca przyjeżdża do Warszawy w związku ze szczytem państw Trójmorza, w ramach którego współpracuje ze sobą 12 państw położonych w regionie pomiędzy Adriatykiem, Bałtykiem a Morzem Czarnym. Donald Trump będzie przebywał w Warszawie od 5 lipca wieczorem do 6 lipca.

Spotkanie prezydentów Polski i Stanów Zjednoczonych w cztery oczy, rozmowy delegacji, udział w rozpoczęciu Szczytu Trójmorza i przemówienie na Placu Krasińskich to główne punkty programu wizyty.

 Każdy z parlamentarzystów PiS ma przywieźć autokar zwolenników, ale nie ma tam miejsca dla opozycji. To jest zawstydzające – podkreśla Grzegorz Schetyna. Wyjaśnił, że wydarzenie na pl. Krasińskich organizuje Kancelaria Prezydenta RP, a nie administracja USA. – Strona amerykańska może zaprosić swoich gości, ale trudno sobie wyobrazić, aby zapraszała wszystkich posłów opozycji.

 Pamiętam, jak w 2014 r. kancelaria prezydenta Komorowskiego organizowała spotkanie z prezydentem Barackiem Obamą. Pamiętam zaproszonych marszałków iposłów z PiS. Wtedy wszystko było normalnie. Dzisiaj normalnie nie jest – mówił gość audycji. – To ma być ustawka i pokazanie, że cały kraj, cała Polska popiera prezydenta Dudę i rząd PiS. Ma to zobaczyć prezydent Stanów Zjednoczonych. To afrykańskie zwyczaje – zaznaczył Grzegorz Schetyna.

Gość Trójki zapowiedział także rozmowy z abamasadorem USA w Polsce. – Chodzi o wszystkich parlamentarzystów opozycyjnych. Będę rozmawiał w ich imieniu – dodał.

Aby dowiedzieć się więcej o wizycie Donalda Trumpa i związanych z nią oczekiwaniami przewodniczącego PO, zapraszamy do wysłuchania całej audycji. W rozmowie Grzegorz Schetyna mówił także o miesięcznicach smoleńskich i pomocy uchodźcom.

***
Tytuł audycji:
 Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Grzegorz Schetyna (przewodniczący PO i szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)
Data emisji: 30.06.2017
Godzina emisji: 8.12

pg/iwo

Czytaj także

PO straci na zmianie stanowiska ws. imigrantów?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 18:41
Artur Wróblewski z Uczelni Łazarskiego i prof. Piotr Wawrzyk z Uniwersytetu Warszawskiego są zgodni: Platforma wzięła pod uwagę zdanie Polaków i rewiduje swój program wyborczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Donald Trump w Polsce. Znamy plan wizyty prezydenta USA

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 13:08
Spotkanie prezydentów Polski i Stanów Zjednoczonych w cztery oczy, rozmowy delegacji, udział w rozpoczęciu Szczytu Trójmorza i przemówienie na Placu Krasińskich - to główne punkty wizyty Donalda Trumpa w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie w BBN dotyczące wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 20:41
- Podczas spotkania w środę w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego prezydenta Andrzeja Dudy z premier Beatą Szydło i ministrami omówiono tematy rozmów, które będą poruszone podczas wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie - poinformował szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń