X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Prezydentura Donalda Trumpa jest zagadką"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 09:32
- Liczyłem, że Donald Trump wyraźniej powie o artykule 5 traktatu NATO, o gwarancjach dla Europy i zobowiązaniach Stanów Zjednoczonych - powiedział Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący PO. W "Salonie politycznym Trójki" komentował wizytę prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie.
Audio
  • Tomasz Siemoniak, poseł PO: prezydentura Donalda Trumpa jest zagadką (Salon polityczny Trójki/Trójka)

- Sam fakt, że prezydent Trump był w Warszawie, spotkał się z polskimi i wschodnioeuropejskimi politykami, wystąpił na Pl. Krasińskich, jest ważny i istotny - ocenił Tomasz Siemoniak. Dodał, że wszyscy czekają na słowa Trumpa w różnych kwestiach, a jego "prezydentura jest wielką zagadką". - Ludzie nie są pewni, czy to jest kontynuacja starej dobrej polityki amerykańskiej, więc wydaje mi się, że z tego punktu widzenia, to krok do przodu - mówił poseł PO.

Jak zdaniem Tomasza Siemoniaka radzą sobie rządzący w sprawach międzynarodowych? - W jednych sprawach radzą sobie dobrze, tego przykładem jest wizyta Donalda Trumpa. W innych sprawach sobie radzą gorzej - mówił gość "Salonu politycznego Trójki". Dodał, że jest zwolennikiem chłodnych ocen, z dystansu. - Trzeba zobaczyć, co zostanie z tej wizyty, jakie interesy dzięki temu Polska zrealizowała - mówił.

- Będę kibicował temu, żeby sprawa zakupu systemu rakiet Patriot szła do przodu - podkreślił poseł. Dodał, że w tej sprawie popiera działania obecnego ministra obrony Antoniego Macierewicza.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, z której dowiedzieć się można więcej m.in. o systemie obrony przeciwrakietowej Patriot i kolejnej miesięcznicy smoleńskiej.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Tomasz Siemoniak (wiceprzewodniczący PO)
Data emisji: 10.07.2017
Godzina emisji: 8.14

pg/mk

Czytaj także

"Stany Zjednoczone idą drogą obrony wartości i obrony swoich sojuszników"

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2017 09:06
Rząd Stanów Zjednoczonych zgodził się na sprzedaż Polsce rakiet Patriot. Informację ogłoszoną przez ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza komentował w "Sygnałach Dnia" Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący PO, były wicepremier i były minister obrony narodowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szansa na zwiększenie amerykańskich inwestycji w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2017 19:36
Inwestycje, współpraca energetyczna oraz szeroko rozumiana współpraca technologiczna były tematami mojej rozmowy z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem i jego delegacją - powiedział w piątek wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń