X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mateusz Morawiecki premierem? Joanna Lichocka: może chodzić o oczekiwanie większego przyspieszenia w sferze gospodarczej

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 09:27
– Poważna decyzja odnośnie ewentualnej zmiany na stanowisku premiera zapadnie na Komitecie Politycznym PiS, a – o ile mi wiadomo – jego termin nie jest jeszcze znany – powiedziała w "Salonie politycznym Trójki" posłanka PiS.
Audio
  • Joanna Lichocka rozważa przyczyny ewentualnej zmiany na stanowisku premiera (Salon polityczny Trójki)

We wtorek rzecznik PiS Beata Mazurek podkreśliła, że żaden konkretny termin rekonstrukcji rządu nie został jeszcze wyznaczony. Pytana o propozycje objęcia funkcji premiera przez Mateusza Morawieckiego, odparła: "nie jest tajemnicą, że taka propozycja się pojawiła, ale decyzji jeszcze nie ma". Jak poinformowała, ostateczną decyzję podejmuje Komitet Polityczny PiS.

Joanna Lichocka mówiła w radiowej Trójce, że "jest to dyskutowane, ale jedynie w gremiach kierowniczych partii". Podkreśliła, że ciężko jej powiedzieć "na ile jest to decyzja, a na ile rozważanie tej kandydatury jako jakiś przyszły scenariusz polityczny". Dodała, że wciąż nie wiadomo nawet, kiedy w tej sprawie zbierze się Komitet Polityczny PiS.

– Jakbym miała tę sytuację analizować jako publicysta, to porównałabym ją do biegu sztafetowego: żeby być skutecznym i żeby zwyciężyć ten bieg, trzeba czasami wymieniać tego, do którego należy największy wysiłek – powiedziała. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Joanna Lichocka (posłanka PiS)
Data emisji: 6.12.2017
Godzina emisji: 8.14

pp/mk

Czytaj także

Zmiana na stanowisku premiera? "Każdy scenariusz jest możliwy"

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 09:01
- Mateusz Morawiecki mógłby pełnić funkcję premiera - stwierdził na antenie Jedynki poseł PiS Jacek Sasin. - Jednak dopóki nie ma decyzji w tej sprawie, to każdy scenariusz jest możliwy - dodał.
rozwiń zwiń