X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodzimierz Czarzasty: dobrze byłoby pójść wspólnie do wyborów, ale…

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2017 09:24
– Jeśli PiS wprowadziłby okręgi trzymandatowe, wtedy opozycja by się dogadała. Tak się nie stało, więc każdy będzie uważał, że jest najlepszy na świecie – mówił w "Salonie politycznym Trójki" lider SLD.
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o wyborach samorządowych (Salon polityczny Trójki)

Włodzimierz Czarzasty przekonywał w radiowej Trójce, że największą odpowiedzialność za rozmowy opozycji powinien wziąć na siebie Grzegorz Schetyna, gdyż jest liderem największej partii opozycyjnej.

– Może Grzegorz Schetyna wybierze taki wariant, że pójdzie sam i co prawda nie będzie zarządzał żadnym sejmikiem, ale będzie miał po PiS największą liczbę radnych. Ja bym go przed tym przestrzegał – podkreślał gość "Salonu politycznego Trójki".

– SLD jest na to przygotowany i najbardziej wierzymy w wariant taki: pod szyldem SLD Lewica Razem wystawiamy w 320 powiatach i 87 sejmikach swoje listy, a najlepsze nazwiska SLD, a mamy ich sporo, ponieważ nie dostaliśmy się do parlamentu, startują i ciągną listy – mówił Włodzimierz Czarzasty.

Gość radiowej Trójki skomentował też zmianę na stanowisku premiera i rekonstrukcję rządu.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Włodzimierz Czarzasty (lider SLD)
Data emisji: 28.12.2017
Godzina emisji: 8.14

pp/mk