X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Patryk Jaki o organizacji "Duma i Nowoczesność": powinna zostać zdelegalizowana

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2018 09:16
Zdaniem wiceministra sprawiedliwości materiał TVN24 o neonazistowskiej organizacji jest wystarczającą podstawą do postawienia zarzutów jej członkom.
Audio
  • Patryk Jaki przekonuje, że członkom organizacji "Duma i Nowoczesność" należy postawić zarzuty (Salon polityczny Trójki)

"Superwizjer" TVN24 ujawnił w sobotę wyniki dziennikarskiego śledztwa dotyczącego działalności niektórych polskich środowisk narodowych, m.in. Stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność". Patryk Jaki ocenił w "Salonie politycznym Trójki", że "każde tego typu działanie trzeba w sposób stanowczy, siłą państwa zwalczać".

ziobro faszyzm 1200.jpg
Śledztwo ws. propagowania nazizmu. "Trudno to zrozumieć, tak po ludzku"

 Samo to zdarzenie paradoksalnie pokazuje, że w Polsce nie jest tak źle, jakby się wielu wydawało, gdyż ci ludzie muszą spotykać się w lasach i chować się, ponieważ nie ma powszechnej akceptacji w społeczeństwie dla tego typu zachowań. W niektórych państwach są ruchy neonazistowskie, które maszerują pod eskortą policji w centrach miast – powiedział Jaki. – Wiem, że minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro polecił prowadzenie śledztwa w tej sprawie, tak żeby nawet marginalne zachowania tego typu wyplenić – dodał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" "Śniadanie w Trójce".

Gość radiowej Trójki mówił również o głosowaniu w Senacie dotyczącym senatora PiS Stanisława Koguta i ustawie reprywatyzacyjnej.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Patryk Jaki (wiceminister sprawiedliwości)
Data emisji: 22.01.2017
Godzina emisji: 8.14

pp/iwo