X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Bielan: liczba chętnych do wstąpienia do Porozumienia jest obecnie większa niż liczba miejsc

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2018 09:10
– Jeżeli ktoś reprezentuje na przykład konserwatywne skrzydło w PO, to możemy taką kandydaturę ostrożnie rozpatrzeć – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" wicemarszałek Senatu.
Audio
  • Adam Bielan: liczba chętnych do wstąpienia do Porozumienia jest obecnie większa niż liczba miejsc (Salon polityczny Trójki)

Adam Bielan powiedział w radiowej Trójce, że w przypadku przyjmowania aktywnych parlamentarzystów decyzje podejmuje wspólny klub trzech partii tworzących Zjednoczoną Prawicę. – Liczba chętnych do wstąpienia do Porozumienia jest obecnie większa niż liczba miejsc. Nie ma castingu, ale życiorysy są powszechnie znane, a o aktywności politycznej większości tych posłów wiemy już od dłuższego czasu – powiedział.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" "Śniadanie w Trójce".

Gość radiowej Trójki powiedział, że chętni do zmiany barw klubowych pochodzą ze wszystkich partii, także z PO. – Nie chcę przybliżać charakterystyk tych kandydatur, gdyż nie chcę nikomu zaszkodzić. W wielu przypadkach decyzja będzie, niestety, odmowna. Atmosfera w tych klubach jest nienajlepsza. Mamy w tej chwili bardzo komfortową większość w parlamencie i z całą pewnością aktywnie nie poszukujemy już żadnych nowych chętnych – podkreślił.

Adam Bielan mówił tez o sprawie senatora Stanisława Koguta, neonazistowskich środowiskach wokół stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność", a także o sprawie zaprzestania hodowli zwierząt futerkowych.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Adam Bielan (wicemarszałek Senatu, Porozumienie)
Data emisji: 24.01.2017
Godzina emisji: 8.14

pp/ml