Marek Ast gościem radiowej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 15:00
Posła Prawa i Sprawiedliwości poprosimy o komentarz do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.
Marek Ast
Marek AstFoto: By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons

***

Do słuchania "Salonu politycznego Trójki" zapraszamy w piątek (23.03) o godz. 8.13. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz.

Zobacz także

Czytaj także

"Jestem przekonany, że w wielu kwestiach mamy z Niemcami podobne stanowisko"

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 09:40
– Jeżeli przeanalizujemy program umowy koalicyjnej, to widzimy, że Polska tam ma znaczącą rolę. Cieszymy się z tego i chcemy razem z Niemcami pracować na rzecz rozwijania wspólnych stosunków i wspólnej wizji UE – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz w przededniu wizyty w Polsce nowego szefa niemieckiego MSZ.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory samorządowe. Adam Bielan: możliwa jest sytuacja, że kandydaci Porozumienia będą rywalizować z kandydatami PiS, ale nie w największych miastach

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 09:29
– Na pewno w wyborach do sejmików będziemy szli razem – zapewniał w "Salonie politycznym Trójki" wicemarszałek Senatu Adam Bielan, z partii Porozumienie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Jurek: ideologia Putina to ideologia neosowiecka

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2018 09:38
– To jest dialektyka, że rewolucja była tragedią, a Związek Sowiecki był w porządku – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" europoseł Marek Jurek o politycznej ideologii Władimira Putina, który ponownie został wybrany na prezydenta Rosji.
rozwiń zwiń