X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marek Ast gościem radiowej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 15:00
Posła Prawa i Sprawiedliwości poprosimy o komentarz do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.
Marek Ast
Marek AstFoto: By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons

***

Do słuchania "Salonu politycznego Trójki" zapraszamy w piątek (23.03) o godz. 8.13. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz.

Czytaj także

"Jestem przekonany, że w wielu kwestiach mamy z Niemcami podobne stanowisko"

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 09:40
– Jeżeli przeanalizujemy program umowy koalicyjnej, to widzimy, że Polska tam ma znaczącą rolę. Cieszymy się z tego i chcemy razem z Niemcami pracować na rzecz rozwijania wspólnych stosunków i wspólnej wizji UE – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz w przededniu wizyty w Polsce nowego szefa niemieckiego MSZ.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory samorządowe. Adam Bielan: możliwa jest sytuacja, że kandydaci Porozumienia będą rywalizować z kandydatami PiS, ale nie w największych miastach

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 09:29
– Na pewno w wyborach do sejmików będziemy szli razem – zapewniał w "Salonie politycznym Trójki" wicemarszałek Senatu Adam Bielan, z partii Porozumienie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Jurek: ideologia Putina to ideologia neosowiecka

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2018 09:38
– To jest dialektyka, że rewolucja była tragedią, a Związek Sowiecki był w porządku – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" europoseł Marek Jurek o politycznej ideologii Władimira Putina, który ponownie został wybrany na prezydenta Rosji.
rozwiń zwiń