X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Jacek Sasin: chcielibyśmy, by przy pomniku doszło do zjednoczenia rodzin bohaterów, którzy ponieśli śmierć w Smoleńsku

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2018 09:22
– Na uroczystość odsłonięcia pomnika zostaną zaproszone rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. Intencją organizatorów było dotarcie do wszystkich i ich osobiste zaproszenie – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, poseł PiS.
Audio
  • Jacek Sasin o obchodach 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej (Salon polityczny Trójki)

Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej zostanie odsłonięty w ósmą rocznicę katastrofy, o godz. 15.30 na placu Piłsudskiego w Warszawie. Podczas uroczystości przewidziano wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Na placu Piłsudskiego odsłonięty zostanie także kamień w miejscu, gdzie stanie pomnik upamiętniający prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Jacek Sasin mówił w radiowej Trójce, że obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej mają charakter państwowy.

– One odbywają się w tym charakterze już od trzech lat. Organizatorem jest minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W tym roku dodatkowo wpisuje się w tą uroczystość odsłonięcie pomnika. Nie jest to przedsięwzięcie państwowe, jest przedsięwzięciem społecznego komitetu, który zawiązał się trzy, cztery lata temu, by ten pomnik mógł powstać – powiedział.

Gość "Salonu politycznego Trójki" poinformował, że na uroczystości zostaną zaproszone rodziny ofiar katastrofy, a intencją organizatorów było dotarcie do wszystkich i ich osobiste zaproszenie. – Jest naszym wielkim pragnieniem i intencją, by w tym momencie doszło do zjednoczenia przy tym pomniku osób, które zginęły w Smoleńsku, zjednoczenia rodzin tych naszych bohaterów, którzy ponieśli wtedy śmierć. Niezależnie od tego, jakie poglądy, jakie światopoglądy dzielą nas na co dzień, w tym momencie powinniśmy być wszyscy razem – przekonywał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Jacek Sasin mówił również o systemie Patriot, o liście amerykańskich senatorów i zarzutach postawionych Jackowi K.

Zapraszamy do wysłuchanaia nagrania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Jacek Sasin (szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, poseł PiS)
Data emisji: 30.03.2018
Godzina emisji: 8.14

pp/mk

Czytaj także

Kto odsłoni pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej? Jacek Sasin wyjaśnia

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2018 21:15
Rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej zostaną oficjalnie zaproszone na uroczystość odsłonięcia pomnika ofiar - zapowiedział szef Komitetu Stałego Rady Ministrów oraz komitetu społecznego budowy pomników smoleńskich Jacek Sasin. Dodał, że nie będą kierowane specjalne zaproszenia do polityków.
rozwiń zwiń