Tadeusz Cymański o obniżkach pensji dla posłów i senatorów: o radości mowy być nie może

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2018 09:16
– Powiedzenie, że się cieszę albo jestem zadowolony, że ktoś zabiera mi 20 procent pensji, gdziekolwiek bym nie pracował, jest chore – mówił w "Salonie politycznym Trójki" poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański. Dodał jednak, że wie, z czego wynika ta decyzja.
Audio
  • Tadeusz Cymański o obniżkach pensji dla posłów i senatorów: o radości mowy być nie może (Salon polityczny Trójki)

Tadeusz Cymański wyjaśniał w radiowej Trójce, że choć nie jest zadowolony z obniżki pensji poselskiej, to jednak rozumie tę decyzję, gdyż jest to "reakcja na bardzo zdecydowaną akcję PO, która pojechała po bandzie i pokazała billboardy".

– Mój stan emocjonalny i serce to jedno, a rozum jest na pierwszym miejscu. Rozum mówi jedno: musimy zachować jedność – zaznaczył poseł Solidarnej Polski.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość radiowej Trójki ocenił, że opozycja nie ma żadnego programu i jej jedyną nadzieją jest rozbicie obozu Zjednoczonej Prawicy. – Nasza odpowiedź musi być jednoznaczna. Jestem za stary, żeby się na to nabrać. Będziemy robić wszystko, żeby realizować program. Jest jeszcze kilka tematów w Polsce do załatwienia – dodał.

Tadeusz Cymański mówił też o wyborach w Warszawie i o sprawie Stanisława Gawłowskiego.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Tadeusz Cymański (poseł Solidarnej Polski)
Data emisji: 13.04.2018
Godzina emisji: 8.14

pp/kw

Zobacz także

Czytaj także

Zarobki parlamentarzystów będą niższe. Reakcje polityków

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 17:15
– Każdy człowiek podejmuje suwerenną decyzję, czy chce uczestniczyć w polityce na określonych warunkach – mówił w Rozmowie PR24 Zbigniew Gryglas z Porozumienia. W Polskim Radiu 24 propozycję obniżenia zarobków m.in. posłów i senatorów komentował również Mieczysław Kasprzak z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń