Małgorzata Kidawa-Błońska (PO)

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2009 08:13
"Nie mogę przyjąć rozwiązania, które proponuje Jarosław Gowin, ponieważ mrożenie komórek jajowych to metoda niesprawdzona".
Audio

O pracach nad ustawą dotyczącą in vitro, fiasku drugiego podejścia do prawa medialnego i wielkim sukcesie siatkarzy - z posłanką Platformy Obywatelskiej Małgorzatą Kidawą-Błońską rozmawiał Damian Kwiek.

Czytaj także

Światopoglądowe wojny zamiast kampanii?

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2010 12:16
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski powiedział we wtorek, że czeka na poprawienie projektów dotyczących in vitro autorstwa Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Jarosława Gowina i Bolesława Piechy. Zapewnił, że po poprawieniu projekty te trafią do prac w komisji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rz": więcej kobiet na czele list Platformy

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2010 06:26
Na listach PO w najbliższych wyborach w pierwszej trójce kandydatów ma obowiązkowo znaleźć się jedna kobieta, a w pierwszej piątce mają być dwie panie. O takich planach Platformy pisze "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska (PO)

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2009 08:13
"Rzeczywiście Platforma nie dostała od Fundacji Batorego najwyższej oceny za walkę z korupcją, ale my jesteśmy dopiero w połowie kadencji. Poza tym, przypominam, że nie możemy robić wszystkiego tego, co byśmy chcieli".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sensacji w sprawie in vitro nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2009 08:31
Myślę, że cała debata w Platformie na temat in vitro czy szerzej: bioetyki będzie toczyła się w duchu pięknego różnienia się.
rozwiń zwiń