X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Halicki (PO)

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2009 08:13
"Afery stoczniowej nie nazywałbym aferą, poza tym, że trzeba sprawdzić procedury. W ogóle w ostatnim czasie nadużywamy słowa 'afera' ".
Audio

O tzw. aferze stoczniowej i hazardowej, o odwoływaniu Mariusza Kamińskiego, nowych ministrach i tajemniczym ataku na rządowe serwery - z posłem Platformy Obywatelskiej, Andrzejem Halickim rozmawiał Damian Kwiek.

Czytaj także

Politycy o relacjach z Białorusią

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2010 20:05
Politycy w Programie Pierwszym Polskiego Radia zastanawiali się, czy MSZ nie powinno odwołać wizyty szefa białoruskiej dyplomacji. Siarhiej Martynau ma przylecieć do Warszawy w piątek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zeznania Kamińskiego coś wnoszą? Komisja podzielona

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2010 13:14
Posłowie z komisji śledczej badającej aferę hazardową zakończyli pierwszą turę pytań do byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego. Nie są jednak zgodni w opiniach co do znaczenia tych zeznań dla dalszych prac komisji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Halicki, PO

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2009 08:13
"To sprawa, wokół której jest sporo emocji i niejasności. Jest specjalna komisja, która bada te okoliczności – śmierci, wszczęcia postępowania. Jeżeli dochodziło do fałszerstw, to myślę, że to jest sprawa, która może mieć bardzo poważny epilog."
rozwiń zwiń