X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

minister ds. korupcji Julia Pitera (PO)

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2009 08:13
"Rzeczywiście doszło do sytuacji, która jest niedopuszczalna, czyli do kontaktowania się przedsiębiorców z politykami - czyli do tego, czego chcemy unikać".
Audio

O tzw. aferze hazardowej, zawiadomieniu szefa CBA i podejrzeniach, dotyczących prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej - z minister Julią Piterą, pełnomocnikiem rządu ds. opracowania programu zapobiegania nieprawidłowościom w instytucjach publicznych rozmawiał Damian Kwiek.

Czytaj także

Raport Pitery druzgocący dla resortu Drzewieckiego

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2010 16:35
Działania Ministerstwa Sportu były nierzetelne, nieprzejrzyste i wykraczające poza zasady uzgadniania aktów normatywnych - to wnioski zawarte w raporcie minister ds. walki z korupcją Julii Pitery na temat przebiegu prac nad ustawą hazardową w latach 2008-2009.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie było powodów do zainteresowania "hazardową"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2010 11:06
Pełnomocnik rządu ds. walki z korupcją Julia Pitera zeznała przed komisją hazardową, że nie miała powodów, by interesować się pracami nad ustawą hazardową. Oceniła, że zarzuty przedstawiciela magazynu "Interplay", które dotarły do niej w 2008 r., były ogólne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbyt dużo emocji wokół raportu

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2008 11:02
Mało smaczny był konflikt między PO i PiS, a sprawa jest poważna, dlatego że nie chodzi o wysokość kwot. Chodzi o generalną zasadę i standardy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rasizm polityczny Julii Pitery

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2008 09:26
Jeśli ktoś uważa, że ktokolwiek związany z Polskim Stronnictwem Ludowym nie ma prawa do zatrudnienia w administracji publicznej, to jest to rasizm polityczny.
rozwiń zwiń