Małgorzata Kidawa-Błońska (PO)

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2009 08:13
"Rzeczywiście Platforma nie dostała od Fundacji Batorego najwyższej oceny za walkę z korupcją, ale my jesteśmy dopiero w połowie kadencji. Poza tym, przypominam, że nie możemy robić wszystkiego tego, co byśmy chcieli".
Audio

O raporcie Fundacji Batorego w sprawie korupcji, zmianach w prezydium klubu parlamentarnego PO, komisji śledczej i ustawie medialnej - z posłanką Platformy Obywatelskiej Małgorzatą Kidawą-Błońską rozmawiał Damian Kwiek.

Czytaj także

Grzegorz Schetyna o komisji hazardowej i mediach publicznych

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2010 09:55
Przewodniczący klubu PO Grzegorz Schetyna powtórzył, że Platforma Obywatelska sprzeciwia się pracy w komisji hazardowej posłów PiS, Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermana. Prezydium Sejmu odrzuciło zastrzeżenia Platformy Obywatelskiej do kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Żelichowski o wyborach

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 07:58
Konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego wybierze kandydata tej partii na prezydenta. Mówił o tym w "Sygnałach Dnia" w Programie 1 Polskiego Radia przewodniczący klubu poselskiego PSL Stanisław Żelichowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

minister Paweł Wypych

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2009 08:13
"Jest ciekawa propozycja twórców - pan prezydent Kaczyński od początku popierał takie rozwiązania, które będą ratowały media publiczne. W tej sprawie jest możliwe porozumienie".
rozwiń zwiń