X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Kidawa-Błońska (PO)

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2009 08:13
"Rzeczywiście Platforma nie dostała od Fundacji Batorego najwyższej oceny za walkę z korupcją, ale my jesteśmy dopiero w połowie kadencji. Poza tym, przypominam, że nie możemy robić wszystkiego tego, co byśmy chcieli".
Audio

O raporcie Fundacji Batorego w sprawie korupcji, zmianach w prezydium klubu parlamentarnego PO, komisji śledczej i ustawie medialnej - z posłanką Platformy Obywatelskiej Małgorzatą Kidawą-Błońską rozmawiał Damian Kwiek.

Czytaj także

Grzegorz Schetyna o komisji hazardowej i mediach publicznych

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2010 09:55
Przewodniczący klubu PO Grzegorz Schetyna powtórzył, że Platforma Obywatelska sprzeciwia się pracy w komisji hazardowej posłów PiS, Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermana. Prezydium Sejmu odrzuciło zastrzeżenia Platformy Obywatelskiej do kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Żelichowski o wyborach

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 07:58
Konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego wybierze kandydata tej partii na prezydenta. Mówił o tym w "Sygnałach Dnia" w Programie 1 Polskiego Radia przewodniczący klubu poselskiego PSL Stanisław Żelichowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

minister Paweł Wypych

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2009 08:13
"Jest ciekawa propozycja twórców - pan prezydent Kaczyński od początku popierał takie rozwiązania, które będą ratowały media publiczne. W tej sprawie jest możliwe porozumienie".
rozwiń zwiń