Krzysztof Kwiatkowski

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2009 08:13
Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski mówi w Trójce o pracach nad nową ustawą hazardową.
Audio


"Rząd skieruje ten projekt ustawy jeszcze w listopadzie do parlamentu. I jeżeli w parlamencie nie zaczną się dziać dziwne rzeczy, a tego absolutnie nie zakładam, może jeszcze w tym roku będziemy mieli ustawę, która to w sposób kompleksowy ureguluje".

Zapraszam do wysłuchania całej rozmowy. Marcin Zaborski.

Zobacz więcej na temat: Krzysztof Kwiatkowski

Czytaj także

"Rz": podsłuchy według ministra Kwiatkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2010 07:23
Projekt wzmocnienia kontroli nad wykorzystaniem podsłuchów spotkał się z gigantycznym oporem policji i służb specjalnych - czytamy w "Rzeczpospolitej". Mimo to wczoraj doszło do ostatecznego uzgodnienia nowelizacji ustaw regulujących stosowanie technik operacyjnych. Zmiany mają dotyczyć między innymi kodeksu postępowania karnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powinien powstać polsko-rosyjski zespół śledczy"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2010 18:47
Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski uważa, że powinien zostać powołany polsko-rosyjski zespół śledczy do zbadania okoliczności katastrofy pod Smoleńskiem. Minister wysłał w tej sprawie wniosek do prokuratora generalnego, ale jeszcze nie otrzymał odpowiedzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

minister Krzysztof Kwiatkowski

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2010 08:13
"Wyrok w sprawie Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego jest sygnałem dla wszystkich kobiet w Polsce: jeżeli ktoś - przełożony - poddaje Was takim zachowaniom, jakim nie powinien, to warto te fakty ujawniać".
rozwiń zwiń