Katarzyna Piekarska

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2009 08:13
Wiceprzewodnicząca SLD mówi w Trójce o Leszku Millerze: "Myślę, że to nie jest polityk, który będzie na pierwszej linii Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Ten etap działalności - tak ja to postrzegam - ma już za sobą".
Audio

Na pytanie, czy były premier może się w przyszłości znaleźć na parlamentarnych listach wyborczych SLD, Katarzyna Piekarska odpowiada: "Podejmujemy decyzje w sposób demokratyczny. Nieraz nawet - powiedziałabym - do bólu demokratyczny. Nie jesteśmy partią wodzowską. Jeżeli koleżanki i koledzy zdecydują, że jest potrzeba wystawienia Leszka Millera - to będzie kandydował. Ale ja jego rolę dzisiaj widzę inaczej - rolę doradczą, rolę konsultacyjną, rolę dzielenia się swoim olbrzymim doświadczeniem i wiedzą z młodszymi kolegami."

Zapraszam do wysłuchania całej rozmowy. Marcin Zaborski. 

Czytaj także

Katarzyna Piekarska o wyborach

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2009 08:32
Wiceprzewodnicząca SLD Katarzyna Piekarska uważa, że Jerzy Szmajdziński ma szanse na dobry wynik w wyborach prezydenckich. Piekarska powiedziała w Programie Trzecim Polskiego Radia, że kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej może wejść do drugiej tury wyborów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztab wyborczy Napieralskiego bez "starego" SLD

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2010 15:03
Grzegorz Napieralski oświadczył, że chce być politykiem zmiany. Kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta przedstawił kierownictwo swego sztabu wyborczego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konstytucja jak ustawa hazardowa

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2009 07:47
Zmiany w konstytucji są potrzebne, ale trzeba o nich mówić na spokojnie, a nie w tempie ekspresowym.
rozwiń zwiń