Marek Sawicki

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2010 08:13
Na kogo PSL postawi w wyborach prezydenkich? Prezydencki kandydat PSL spoza PSL? - To możliwe - odpowiada w Trójce wiceszef partii minister Marek Sawicki.
Audio

Ale zaraz dodaje: "W pierwszej kolejności będziemy poszukiwali kandydatów spośród polityków samego Polskiego Stronnictwa Ludowego. (...) Myślę, że może to być i poseł Piechociński, i poseł Kierzkowska, i poseł Żelichowski, i myślę, że nie jest sprawa zamknięta także samego premiera Pawlaka; także marszałek Zych. Więc tych kandydatów wewnątrz Polskiego Stronnictwa Ludowego jest kilku".

Nasz gość przewiduje, że kandydata poznamy jeszcze w styczniu. I zapowiada, że konwencja wyborcza PSL odbędzie się w pierwszym kwartale roku.

W rozmowie także o komisji hazardowej, koalicji PO-PSL, unijnych pieniądzach dla rolników i o cenach produktów rolnych w supermarketach. Zapraszam do słuchania - Marcin Zaborski.

Czytaj także

Marek Sawicki o wyborach

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2009 08:47
Do końca stycznia powinien zostać przedstawiony kandydat ludowców w wyborach prezydenckich - zapowiada wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Marek Sawicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pawlak będzie kandydatem PSL w wyborach

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2010 12:11
Waldemar Pawlak będzie kandydatem PSL na prezydenta w wyborach 20 czerwca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polityka jest nieubłagana

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2010 12:31
Bez względu na okoliczności kalendarz wyborczy biegnie i trzeba realizować pewne zadania.
rozwiń zwiń