X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lider PSL kandydatem na prezydenta Krakowa? "Ręki nie dam uciąć..."

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 09:33
– Nie dam sobie uciąć ręki, że nie będę kandydował na prezydenta Krakowa – przyznał w "Salonie politycznym Trójki" lider PSL Władysław Kosinak-Kamysz. Czeka wciąż na ogłoszenie decyzji dotychczasowego prezydenta Krakowa, Jacka Majchrowskiego.
Audio
  • Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz (Salon polityczny Trójki)

Prezes PSL, przewodniczący klubu parlamentarnego PSL i Unii Europejskich Demokratów dodał, że w czwartek ma być znana decyzja dotychczasowego prezydenta miasta Jacka Majchrowskiego, ma on ją przedstawić na konferencji prasowej. Kandydatką Zjednoczonej Prawicy w Krakowie jest Małgorzata Wassermann, przewodnicząca sejmowej komisji ds. Amber Gold.

Władysław Kosiniak-Kamysz chciałby, aby opozycja wystawiła wspólnego kandydata na prezydenta Krakowa; rozmawia z innymi ugrupowaniami opozycji o wspólnych kandydatach na prezydentów miast.

Polityk potwierdził w Trójce, że do sejmików PSL wybiera się samodzielnie. – Ale zapraszamy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości – mówił. Wyjaśniał, że na listach stronnictwa będą różni działacze organizacji społecznych, związków zawodowych, ruchów miejskich iwiejskich. – To szeroka formuła, będzie wiele osób bezpartyjnych, popieranych przez różne środowiska, będą to ludzie wywodzący z różnych nurtów, ale podzielający nasze wartości – mówił.

Więcej informacji i komentarzy na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Rozmówca Beaty Michniewicz zaznaczył, że PSL będzie brał udział w kampanii w Warszawie, albo z własnym kandydatem na prezydenta, albo wspierając innych.

Władysław Kosiniak-Kamysz mówił też o tym, czy PSL przyjmie posłanki, które odeszły z Nowoczesnej i komentował protest i propozycje rządu w sprawie opieki nad niepełnosprawnymi.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Władysław Kosiniak-Kamysz (przewodniczący PSL)
Data emisji: 10.05.2018
Godzina emisji: 8.14

agkm/mk