X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Kukiz: protestujący w Sejmie nie odpuszczą

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 08:56
– Jak można nazwać "daniną solidarnościową" jakieś zdarzenie, które od początku powoduje konflikt między dwiema grupami? – mówił w "Salonie politycznym Trójki' przewodniczący klubu Kukiz '15. Dodał, że jest to obraźliwe i nie poprze tego projektu.
Audio
  • Paweł Kukiz o proteście opiekunów dzieci niepełnosprawnych (Salon polityczny Trójki)

Paweł Kukiz skrytykował w radiowej Trójce wizytę posła Jacka Żalka, wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS, u protestujących. Zaznaczył, że był to "absolutnie reżyserowany ruch" i nie widział "prawdziwej skruchy". Jego zdaniem lepiej by było, gdyby poseł Żalek w ogóle nie przepraszał protestujących.

Przewodniczący klubu Kukiz '15 powiedział również, że zna osoby protestujące w Sejmie, gdyż był na ich proteście w 2014 roku za rządów PO i PSL i zapewnił, że one "nie odpuszczą" swoich postulatów. – Każdy dzień przedłużania tego protestu jest dla PiS strzałem w stopę – dodał.

Więcej informacji i komentarzy na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość "Salonu politycznego Trójki' zapewnił przy tym, że nie poprze projektu "daniny solidarnościowej" i krytykował już samą jej nazwę, którą określił jako antagonizującą i obraźliwą.

Paweł Kukiz mówił również o opłacie emisyjnej i obniżeniu pensji posłów. Zapraszamy do wysłuchania  dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Paweł Kukiz (przewodniczący klubu Kukiz’15)
Data emisji: 11.05.2018
Godzina emisji: 8.14

pp/ml